» »

Kärcher wap

Kärcher wap

Davidoff ::

Pozdravljeni!

V obi reklami sem pred kratkim videl reklamo za Kärcherjev wap in sicer, če slika ni simbolična bi naj bil model K 2.36. Ker nimam izkušenj z wap napravami, sicer vem, da so dražje bolj zmogljive in nimajo plastične črpalke, vendar wapa ne rabim za druga kot kakšno pranje avtomobila, se pravi da bi ga uporabljal max 2x tedensko, mogoce se manj.

Za pranje avta je itak najboljsa krpa, pa me vseeno zanima kaj mislite, kako bi se obnesel kaj ta wap v podani situaciji?

No se povezava do obi akttualne ponudbe. Wap se nahaja na četrti strani.



Informacije so dobrodošle. LP, David.
Pivo Laško vsak dan eno flaško!

Ted ::

Obnesel se bo ok. Boljši modeli imajo kolikor vem medeninaste črpalke. Za tvoje potrebe bo tale več kot dovolj. Splača se ti pogledati še za kakim Lavorjem v Merkurju, mi doma praktično nekajkrat na teden uporabljamo znamko elektromaschinen (HDE - mislim da ma okoli 130 barov, 460 litrov pretoka in cca. 2 kw), ki je v istem cenovnem in kvalitetnem rangu kot prej omenjena. Za tvoje pranje avta bo roko na srce dovolj že mini wap za 50 evrov. Vseeno pa ne pričakuj preveč, fine umazanije prilepljene na avto ne bo opral niti wap z 150 bari in 500 litri pretoka ter 2.5 KW, ki stane cca. 250 - 300 evrov z dodanimi posebnimi nastavki, kaj šele igračka kot je tole. Kot si sam rekel je goba nuja.
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()

jero_no1 ::

ti kr kup Kärcher, pa pust Lavorja pr miru. smo mel neko hobi varianto Kärcherja pribl. 15 let pa še zmeri je v stanju delovanja, potem smu kupl Lavor, ki je po pribl. 5ih letih čist crknu in se ni splačal popravlat, zdj mamo pa ene 2 leti elektro maschinen (profi line, 140bar, 90°C) pa deluje zadovoljivo.

#000000 ::

Mah te štarfiksi do 150evrov so vsi en klump, jest ga mam že kako leto in pol, pa še vedno v pralnco hodim :) ker se mi enostavno ne da vlačit jajc iz garaže.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visokotlačni čistilec (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8629854 (1856) Zvezdica27
»

Pranje avtomobila doma (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7524094 (13626) radmannsdorf
»

Kakšen visokotlačni čistilec kupiti?

Oddelek: Loža
3729067 (9919) kuglvinkl
»

Nasvet glede baromata

Oddelek: Loža
224964 (1663) dzinks63
»

Visokotlačni čistilec

Oddelek: Loža
2614612 (10076) LeXani

Več podobnih tem