» »

Katero muziko poslušate?

Katero muziko poslušate?

1
2
»

M@73Y ::

moja evolucija do danes:
najprej sem začel s komercialo (DJ BOBO, Scooter, Dj time power mixi). nato kar naenkrat bum na trance (ooo.. i love dj Gary D.), nato je prišel techno(mmm.. dj Amok, frank Kvitta...), nato tudi to ni bilo dosti sem prešaltal na hardtechno mixe, potem pa spet preobrat na trance, pa na cajte hard techno, zadnje dva meseca pa Psychedelic trance in Psy-Goa trance.
Lp.
..jump into psytrance tunnel..

faceonline ::

Riblja Ćorba........ d best...... ;)

faceonline ::

Drgač pa AC\DC ..... danes je preveč štanc muske.

gzibret ::

PSY, klasika
Vse je za neki dobr!

geek93 ::

manniac ::

d4vid ::

Poslušam kar je... Nekako techno, house, rap, kakšna rock, domača... Poslušam pač tisto, kar mi je všeč :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Nikec3 ::

Moja evolucija:

Ko sem bil še zelo mlad najstnik 11-14 sem poslušal večinoma radijske hite, zelo všeč so mi bili Linkin Park. Potem sem z prihodom v srednjo šolo začel z intenzivnim poslušanjem rocka. Od začetka s precej klasičnimi (Green Day, Nirvana, Red Hot Chili Peppers), nato pa sem postopoma prestopil v progresivni rock in v heavy, trash metalske vode. Danes so mi najbolj od rocka najbolj všeč Pink Floyd, Muse, Foo Fighters. od metala pa večinoma starejši bendi (Metallica, Judas Priest, Iron Maiden). Zadnje čase sem začel poslušati tudi post rock (God Is An Astronaut), ter različne manj znane progresivne bende (Alan Parsons Project). Indie mi ni bil nikoli preveč všeč, saj mi je preveč cmeravi, pa še vse se mi zdi enako. Vedno manj pa so mi zanimivi tudi klasični rock bendi. Vedno bolj so mi je všeč uporaba elektronike v rock bendih. Od slovenskih so zame na vrhu Siddharta, sledijo Elvis Jackson.

@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

genesiss ::

Zadnje čase The XX.
Pa pred kratkim sem odkril Alabama shakes.



galu ::

Nikec3 je izjavil:




Hvala ti za tale link!:))

Pa da ne bo post le ena referenca..

Tako to gre.

einstein :P ::

Če mi je le všeč poslušam večinoma vse. Najraje pa: elektronsko glasbo (trance, techno, hardstyle, hardcore, dance, house, chill out...), ki me zelo dobro pomiri(zanimivo, saj bi si marsikdo mislil kako te lahko taka zvrst pomirja ampak pač me). Tudi, ko se kaj učim si prižgem kakšno elektronsko glasbo in si tako(zanimivo)precej bolje zapomnim snov. :)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Janac ::

Wiz Khalifa - The Thrill

blackbfm ::

big footi, tabu, timberlake, bieber (zadnja plata), amy winehouse, nine inch nails, hurts, the cure, marilyn manson, slipknot..to so recimo taki ki so mi nekako v celoti všeč..potem pa občasno še kakšen bowie, siddharta, crystal castles, eminem redko wu tang redko, skrilex tut ni slab, mogoče še kaj kar je po radiu samo tistga se hitro nažreš..precej fakd kombinacija, v bistvu težko najdem musko ki mi je všeč.

najbolj pa mi grejo na k.. razne reggae varjante, večina rapa sploh tisti wannabe blinbling gangsta, metal v stilu iron maiden bruh, pa elektronika v stilu tiesto bruh..še posebej pa ne prenesem narodnih ali pa kakšne južnjaške muske, edina izjema je gušti z novo pevko..še dobr da se potrud pa odpoje kej v slovenščini:) sicer proti južnjakom načeloma nimam nič, samo glasbo imajo pa res obupno

LoveKvothe ::

Najraj house, techno in rap :)

Nikec3 ::

metal v stilu iron maiden bruh

Zanimivo. Zakaj?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

GrimReaper ::

Kar je tukaj dobro ocenjeno, to poslušam:
Metal Storm
Pač kot IMDb, ampak samo za metal (brez nu metal, torej samo kvalitetna glasba).

Sam sem sicer začel pred 12 leti z albumoma Metallica - Kill em All in Black, seveda sta mi bla takoj najboljše kar sem kdarkoli slišal, tko da kdor še ne ve če mu je všeč metal, s prvimi Metallica albumi ne more falit.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

69charger ::

Punkrock (NOFX,Bad Religion,Pulley,Offspring,Blink,...) pa kakšen metal (Metallica).
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

DeusVult ::

Martial industrial, neofolk, neoklasika. Bandi Von Thronstahl, Death in June, O.R.E., Novo Homo, Derniere Volonte, itd.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Nejc1994 ::

- LEd zeppelin
- THe rollign stones
- The who
- Pink floyd

Bananovec ::

Funk, rap, k-pop, trance, eurodance, nightcore
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

blackbfm ::

Nikec3 je izjavil:

metal v stilu iron maiden bruh

Zanimivo. Zakaj?


Prvi razlog je zarad brata ko je non stop to poslušal, se pravi sem se prenažru vsega še predno bi mi lah postalo všec, drugi razlog pa ta da mi gay s&m imidž ne potegne hehe

deadbeef ::

Death metal, metalcore, grindcore, hardcore, punk itd....

manniac ::

black ice ::

Shameless self promotion? :)

MasterTade ::

od rocka do metala pa zametki punk-a :)

Outcast ::

Še pred 3-4 leti v glavnem metal, sedaj pa (skoraj) samo underground hip hop.

ripmork ::

zanimivo videt tole temo obujeno, se okus vmes lahko precej spremeni,... meni se je za 180 stopinj :D

nekdaj rock/metal, že nekaj let pa postopoma - vedno bolj - v elektroniki (zelo specifični, današnje komerciale ne prenašam).
oldies house, tech/house, tribal, predvsem pa proper old school techno izpred 10-ih let. Dave Clarke, Chris Liebing, Beyer, Carola, Ben Sims,... Umek in Psiho od slovenskih. Endorfini v zvočnih valovih, ni drugega rečt.

še vedno pa cenim dobro kitaro, pa sede poslušat kaj ambientalnega (bossa nova/smooth jazz radio),... dobra filmska glasba (ala Zimmer, John Williams) je tudi klasika, ki se že dolgo konstantno pojavlja v predvajanju.

jype ::

Bossanova!

Nikec3 ::

Poslušam vse kar je sestavljeno okrog rocka. Nisem pretiran fan klasičnega rocka, so mi bolj všeč kakšne bolj progresivne zvrsti, in pa post-rock. Zadnje čase tudi več indie popa, in recimo synth-popa.

Kljub vsemu mi med najbolj poslušanimi bendi najverjetneje ostane štirica: Pink Floyd, Iron Maiden, Muse, Siddharta. Zelo kul so mi še The Rush, Black Sabbath, David Bowie, Rammstein, The Smashing Pumpkins, The Velvet Underground, The Who. Od post-rock bendov sem nekako najbolj navajen na God Is An Astronaut, od bolj pop variant, pa Daft Punk (predvsem zadnji album je po mojem okusu), Gorillaz, M83, MGMT, pa recimo tudi Lana Del Rey, in pa dejansko menim, da je Runaway od Kanye Westa masterpiece.

Nisem pa ljubitelj punka, predvsem zaradi koncepta kratkih pesmi brez solaž. 8-) Ponavadi najbolj uživam, ko pesem preseže 7 minut.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

oo7 ::

Jaz poslušam vse rock,techno,house,klasika,pop,južnaška mislim vse edino kake goveje in kakega težkega metala ali pa rap-a se hitro naveličam drugače mi pa ni problem poslušat radija cel dan vse mi gre v ušesa:))

Če bi pa zbiral najljubšo skupino je pa daleč pred vsem System Of a Down že 10 let odkar je prišel album Toxicity8-)

Pro_moted ::

Green Day, Aerosmith, GunsNroses, Pink Floyd, The Beatles, Rolling Stones, Mi2, Elvis Jackson, Bon Jovi, The Who, The Animals, The Doors, Ray Charles, Red Hot Chilli Pepers, Foo fighters, Alice Cooper, Scorpions, Van Halen, Whitesnake, Soul Asylum, Supertramp, The Rasmus, Creedence Clearwater revival, Cheap Trick, Kid Rock, Big Foor mama, Kings of Leon ... you get the point :D

Drugače pa včasih, za kak vikend ko je malo bolj domača fešta, kake južne brate, da se lahko vklopim v družbo :D
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pro_moted ()

dottor ::

manniac je izjavil:

Tole:
http://www.mixcloud.com/mzbatina/what-h...



Tisti ki je to "zmixal" mu polagam na dušo: prosim nehaj, najdi si nek drugi hobi, ker ta ni lih zate, pa brez zamere. ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

AmokRun ::

Zadnje čase predvsem atmospheric black metal.


1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj poslušaš? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
625513 (3775) ShowDown
»

Kaj poslušate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
876777 (4236) Slamca
»

Kero Muzko Poslušate??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1098969 (7437) OmegaM
»

Muska stuf

Oddelek: Sedem umetnosti
352147 (1693) DimmniBurek
»

the best BANND*s (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596157 (5471) webcreator

Več podobnih tem