» »

Komp se noče navit..?

Komp se noče navit..?

asrocker ::

Sicer imam bartona 2500+ in matično ploščo ASrock k7s8x.Zdej je pa problem v tem da ko jz hočem spremenit jumperje v biosu se mi kompo noče zalufatz v winse napiše da kao ta cpu ne more teči na tej frekvenci Imam pa tudi jumperje na matični in sicer 100 133 166in 200.če nastavim na 100 ali 166 mi ga prepozna kakor navadega athlona z 1100 mhz!(moglo ni pa biti vsaj 1800 in več)Če pa nastavim na 133 ali 200 pa mi ga prepozna kot athlona 1900+ z 1466 mhz. To je neki čudnga..sploh ne wem zakaj noče in pa sm že 2x flasu bios pa isto? Ima kdo od vas kaj izkušen z to matično?? To napiše ko spremenih jumperje v biosu

jest10 ::

Jumpreje v BIOSu??

asrocker ::

Ubistvu sm mislu frekvenco ne jumperje.
Pa še slikca kaj imam na izbiro glede tega(bolj malo):)Fora je v tem da vkolikor spremenim frekvenco ni važno 1 ali pa 10 je isto,napiše da ne more delovati na taki frekvenci.

jest10 ::

Najprej malo preglej jumperje na plati, če jih imaš v pravi poziciji. V navodilih ti vse piše.

asrocker ::

Je zihr prov nastavljeno.Sj nimaš kj za j..... k sta itak sm dva konektorčka za pine in to je to.Ima kdo na tem forumu kakšne izkušnje z to plato?

jest10 ::

Jaz sem jo nekoč imel in nimam nobenih izkušenj s takimi problemi. Mi je ves čas vredu delovala, tudi pri navijanju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bios

Oddelek: Pomoč in nasveti
222039 (266) yayo
»

Kaj je narobe z diskom?

Oddelek: Strojna oprema
403405 (2683) Mesar
»

Problem s CPU taktom - IBM Netvista

Oddelek: Strojna oprema
301487 (1118) zcetrt
»

Nove komponente na računalniku!

Oddelek: Kaj kupiti
321526 (1050) _Dejan_
»

FSB, PCI in AGP hitrost

Oddelek: Navijanje
221542 (1186) OwcA

Več podobnih tem