» »

Trojanc / Worm - Problem

Trojanc / Worm - Problem

EnergySi ::

Lep pozdrav!

Punca je na svoj lap top nekot spravla trojanca/worma karkoli... in sicer je začeu sistem delat zelo počasi pa tut net kot da je povezava 33,6kbs al pa še huj. :|

Če poglejam task manager lsass.exe nabija %CPU-ja.

Ma windows XP home edition. NOD antivirus je biu updatan pa vse pa ni hotlo nč zbrisat al pa preprečit, zato je od siola dala dol Bitdefender. Ta je stvari neki spucu pa prepreču sam še vedno isto vse kot sm napiso zgori. Ne more pa počistit fajla awtrqopo.dll !

Probu sm tut it u safe mode pa ga tam nekot pobrisat sam vedno napiše da laufa proces in se ga zato ne da.

Kakšne ideje kaj storiti ali kaj podobnega?

Hvala! :)

LuGi ::

Format & Reinstall..najbols :) JSt se sploh ne trudim iskat in brisat virusov..backup - format - reinstall - in sistem je spet frisn :)

EnergySi ::

Ja tut js sm reku najbol format pa reinstall.. .sam fora je da ma gor ene 6 različnih slovarjev za prevajalstvo katerih ne more več dobit kr tk... -.-

zee ::

ne more vec dobit kar tako? poln internet jih je.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

EnergySi ::

:S Dobr js za slovarje po netu ne glejam ^^ tk da možno... bom rek da se pozanima drgač pa še vedno main prio bi biu da se reši problem če ma kdo kak nasvet... :)

Just-1n ::

jan01 ::

Počisti s kasperskyevim avptool(zadnji s seznama) -samostojen program s definicijami vred


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vsak antivirus blokira dostop do Tv preko računalnika, kaj storiti?

Oddelek: Omrežja in internet
81016 (746) skoljka
»

ubuntu 8.4.02 nova particija /data

Oddelek: Operacijski sistemi
7863 (795) jype
»

ekran se ugasne pri zagonu xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
171551 (1360) cubus
»

Poskus vdora na FTP?!

Oddelek: Omrežja in internet
71495 (1261) bastadu
»

Win XP --> nenadni restarti

Oddelek: Operacijski sistemi
361722 (1158) CaqKa

Več podobnih tem