» »

Windows Vista Ultimate Bootable DVD

Windows Vista Ultimate Bootable DVD

the_game ::

Imam naslednjo težavo na dvd sm zapekel datoteke za visto ampak ker je ena datoteka imenovna (install) večja kot 2GB sem moral zapisati v UDF obliki, vendar je nastal problem pri bootu ker mi sploh noče bootablat dvdja. Moral bi ga zapeči kot zagonski disk in na dvd se nahaja nek fail (boot)neki podobnega) tistega nastaviš v pekaču kao nek emulator boota samo kako uporabljam Nero 8 ko hočem zapeč mi vrže napako da je ena datoteka večja od 2GB da naj to zapečem v UDF načinu vendar ta ne vsebuje možnosti emulacije (boot). Vsi faili so iz original dvdja samo una datoteka (boot) ko je za emulacijo je z neta ker pač rabim eno kopijo za vsak slučaj če se mi original dvd uniči, sem poskusil tudi prekopirat original DvD vendar tudi takrat ni šlo bootat.
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

_mOuSe_ ::

OS moraš zapeči kot image, ne kot bootable cd/dvd.
Nero Burning ROM/Recorder/Burn Image...

the_game ::

HVALA! Sem datoteke iz original DVDja dal v alcohol in naredil sliko(iso) nato pa v Nerotu zapekel sliko in gre Boot-ata. A je pa to legalni, da si doma ustvarim kopijo original OS.
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

El Nino ::

A ni tako, da si varnostno kopijo programa lahko narediš? Je pa pri čem takem to zelo delikat zadeva.

the_game ::

Js sm tut bral nekje da si bi kao kopijo programa lahko naredo licenco se pravi (CD-KEY) pa ponavadi je samo za 1ga uporabnika.
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 boot

Oddelek: Pomoč in nasveti
406559 (5880) s6c-gEL

problem z inštalacijo windowsa

Oddelek: Operacijski sistemi
191440 (1221) Ziga Dolhar
»

Laptop brez OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
253690 (2997) ricola78
»

kako zapeči DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
83440 (3270) jan01
»

Kopiranje DVDjev

Oddelek: Programska oprema
201906 (1584) jabe

Več podobnih tem