» »

dva monitorja

dva monitorja

DJroky ::

Mam sledeč problem:
Imam 2 grafični kartici (geforce (agp) in s3 (pci)) in dva monitorja (17 in 19''). Ko dam obe grafični v računalnik mi v nastavitvah pokaže samo en monitor. V device managar pa ima s3 zraven klicaj, pod obvestili pa piše: This device cannot start. (Code 10)
Če v biosu naštimam, da je primari grafična s3 (pci), pa imam na drugem monitorju sliko, zraven geforca pa imam klicaj in isto obvestilo. Pozna kdo rešitev? Mam WinXPpro. Ves hardwer je OK!!! Driverji za kartice ravno tako OK. Vsaka zase deluje a skupaj...

jetam ::

Preveri na Hardware Compatibility List ce XP sploh podpirajo ti dve kartici v dual načinu.

MadMax ::

Pa da nimas slucajno PCI takoj zraven AGP?

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

DJroky ::

Kartici lahko uporabimo v dual načinu, preveru. Tudi različne pci slote sem probal. Pa nič. Mogoče še kakšna ideja. HELP ME!!!

DJroky ::

Pa se to. Ko določim da je geforc primary (v biosu) se monitor na s3 sploh ne prižge. Ko pa je primary s3 pa se prižgeta oba monitorja, vendar je na onem priklučenim na geforca tema. Res nima nobeden ideje?

JXS ::

probi dat g-ja ven, pa met sam s3 notr pa zazen winse, ko bo stvar delovala ne s3, pa ugasn pa dej nazaj not g-ja pa pržgi, men je pomagal.

aja pa se na ta drugi temi v forumu poglej nastavitve v biosu za win xp. pa je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JXS ()

DJroky ::

Še zmeri isto. mogoče še kšna ideja?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318842 (12358) Ursus
»

nov računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
281505 (1233) joker16_7
»

Crossfire končno prispel

Oddelek: Novice / Grafične kartice
294898 (3428) fahrenGONE
»

priklopitev dveh crt monitorjev (ati radeon 9100 agp)

Oddelek: Strojna oprema
121680 (1534) monaghz
»

nView in Hydravision

Oddelek: Strojna oprema
71223 (1113) Senitel

Več podobnih tem