» »

sramotilni steber

sramotilni steber

kaninerror ::

Nekateri ljudje pač mislijo, da si lahko dovolijo prav vse:
Npr. Nekdo se zaleti v tvoj avto in ne krije stroškov, ki jih je povzročil. Ali te pa nekdo zafrkava po GSM in sploh ne neha.
In za take primere mislim, da je primeren en sramotilni steber. Zato sem pa tudi odprl tale post. Po drugi strani je pa to tudi opozorilo, drugim. Jaz imam kar nekaj primerov, ko si ljudje z mano privoščijo več, kot to dopuščajo merila etike. Enega bom kar navedel.

Neko dekle s telefonsko št.: 031.418.446, ki se predstavlja, kot Anja iz Kranja mi piše, da bi me rada spoznala. Ker se jaz z vsako punco rad dobim, sem njeni prošnji ugodil in zmenila sva se za »date«. 8. aprila naj bi prišel v Kranj, da se dobiva. Tisti dan sem jo hotel poklicati, da se podrobneje zmeniva, a od nje niti glasu. Stvar me je pač razkurla in jaz sem ji poslal 40 sms-ov, da naj se iz folka ne dela norca. Ona pa se mi je začela opravičevati in cev večer mi je moledovala (seveda je bilo vse zaigrano) da naj ji dam še eno šanso. "Sej res,da zmeri vse zajebam-hote al pa nehote.Zal mi je,vedi pa,da se iz tebe ne mislim vec delat norca.Prosim te pa se za eno sanso." In jaz sem bil tako neumen, da sem ji popustil. Zmenila sva se za datum, ki ga je prestavila, češ naj jo pokličem kasneje. Ker sem močno okupiran s študijem, sem na stvar malo pozabil. Imam pa še neke opravke v Kranju, zato sem jo danes ponovno poklical. In ona poklopi...
Navk zgodbe: Samo osel gre 2x na led, torej sem osel. ;(

Če ima še kdo kak primer, naj ga objavi v tem postu.

Matek ::

Hehe, Anja iz Kranja:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

perci ::

Neko dekle s telefonsko št.: 031.418.446, ki se predstavlja, kot Anja iz Kranja mi piše, da bi me rada spoznala. Ker se jaz z vsako punco rad dobim, sem njeni prošnji ugodil


HEHE, sem mislu, da bom poknu, k sm tole prebral. Ej kaninerror, a si vedno tako ustrežljiv? :D

kaninerror ::

Ja, fu preveč grem drugim na roke. In zato se me ljudje ponavadi poslužujejo. Da spoznam kako punco, me pa ni treba prost.

Sergio ::

no, vsaj njeno telefonsko si posredoval celemu Slo-Techu :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

OldSkul ::

Ja zdaj jo bomo vsi jebal v glavo.Z Slo-techarji se ne sme nihče zajebavat! >:D

Mercier ::

Anna from Ghana :D

pozabil sem številko GSMja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

dex ::

:D LOL!

Ma n'ka tolk resn jemat!

Si me spomnu na foro, ki smo jo izvedl z enim kolegom. Na začetku je blo čist nedolžno, smo mel preveč časa pa smo mu poslal message kao od neke Mojce, da je ful luštn pa da bi se rada srečala... Tip ma sicer punco pa je padu na vse skupi kolkor je dolg in širok, samo mal ga je dvom dajal, da ga punca ne testira. In se je vse skupaj začelo zelo lepo razvijat. Je okol skakal, vse po vrsti spraševal, če poznamo kakšno Mojco...pol smo se domenil za srečanje pa ga z avtom zategnemo na dogovorjeno mesto. Tam so ga pričakali trije drugi kolegi, njemu pa še vedno nič jasno. Posvetil se mu je šele takrat, ko mu je zazvonil telefon, pa je izza hrba slišal:''Živjo, Mojca tuki...:D''

Zdej pa čakamo na obljubljeno revanšo

P.S.

Tud Mojca je bila iz Kranja...
vem, da nič ne vem...

kaninerror ::

Samo s tisto Anjo sm jz tud govoru in je mela 200 % ženski glas. Jz sam upam, da ni bla to kšna moja frendica. :\

Tomi ::

Drži, Anja je res ženska..
In danes je bila prav presenečena, ko sem na njeni številki iskal eno Andrejo, ki pa se seveda tam ni bilo>:D
metrodusa.blogspot.com

perci ::

Tomi: you are mean >:D

OmegaBlue ::

Tomi yo da man!Dones sm mal spet SMSbomberju noge pretegnu pa poslal ene 1000 SMS-ov na njen mobilc>:D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

JurijTurnsek ::

Pizda ste mogli mojo telefonsko vsem povedat!!! grrr


joke:D
http://www.slatnaskejta.com

DrSergioDJ ::

OmegaBlue: LOL ;)))
...

Sergio ::

hehe, maščevanje je, izgleda, sladko.

samo prosim vas, no... kar je prelepo, da bi bilo res, ponavadi ni res. verjemite mi :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

||_^_|| ::

kaninerror: kaj pomen "in ona poklopi"?

OmegaBlue ::

to pomen in ona prekine(se mi zdi)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

SkIDiver ::

Za informacijo naj povem da osel ne gre 2x na led, torej kaninerror ti nisi osel:D

leonius ::

Anja s Kranja, čuje se kot prelep verz...;>

kaninerror ::

Thanks, SkIDiver. Mogu bi napisat, da sem bl blesav kt sam osel. (Lapsus) Hitr uide, pa še ful pozn ste porajtal. :))

ls ::

girls are mean;((

kaninerror ::

Sej mamo mi tud en lep izraz "ZBLOJEN". Mislim, da še najbolj točno opiše stanje na nekaterih podstrehah. 8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na zmenek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13326360 (5374) simnov
»

Me spremlja policija / SOVA / mafija?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4310117 (7511) kunigunda
»

Varati ali ne varati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
919201 (7060) Myth
»

So dobri OCZ rami ?

Oddelek: Kaj kupiti
5721 (649) MEDENA
»

Še en problem za rešit ...

Oddelek: Loža
201380 (1095) Tomi

Več podobnih tem