» »

Mozilla 1.7.3 in Slo-tech "neprijavljanje"

Mozilla 1.7.3 in Slo-tech "neprijavljanje"

neoto ::

Danes sem posodobil mozillo na 1.7.3 in naenkrat se moram za vsako ko odprem slo-tech stran (po tem, ko sem zaprl mozillo) spet prijavljati (to mi prej ni počelo).
Je precej tečno... Ne vem zdaj, če to leži na novi verziji mozille ali pa zaradi kakšne spremembe slo-techa (cookie, ki mi ga shrani je samo do konca seje)

Primoz ::

Za trajno prijavo v osebnih nastavitvah vklopi "avtoprijavo" ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

neoto ::

Zanimivo... Celo deluje. Toda kdo/kaj mi je to izkloplo?? Prej mi je delalo, nastavitev pa nisem spreminjal ;(

Gandalfar ::

Verjetno ti je posodobitev Mozille pojedla cookie.

jRk0 ::

Mene moti ta avtomatska prijava, ker dela samo na enem compu! jaz dostopam do st-ja z vsaj dveh compov in samo na enem dela avtomatska prijava. :\
You fuck up once, you loose two teeth.

BigWhale ::

Na tistem, kjer ne dela pobrisi kekse...

Primoz ::

Avtoprijava na S-T obratuje iz največ 5 različnih računalnikov po FIFO vrstnem redu. Če kdaj vmes slučajno pritisnete "onemogoči POVSOD" .. potem crkne POVSOD ;) in več kot očitno ne dela ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

jRk0 ::

Lej, nikoli se nisem stisnil onemogoci prijavo...tak nor pa tudi nisem.

In ne dela mi ne v firefoxu, ne v exploreru. Grem domov, se prijavim, stisnem avtomatska prijava. Ok, dela doma ves cas. Grem k punci, se prijavim, stisnem avtomatska prijava, dela. Pridem domov, grem na s-t in vec ni avtomatske prijave. Tako da, deluje samo na en racunalnik:)
You fuck up once, you loose two teeth.

BigWhale ::

Meni dela na dveh... sem pa imel enkrat podoben problem... pa se je sam resil :P

ahac ::

To sem tud jaz opazu.. nekje se samo logiram in dam avtomatsko pa drugje ne dela več. ;(( ;(

Ne vem če zdej tud.. se mi ne da avtomatske prijave vklapljat.. ampak blo je pa že tako..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samodejna prijava?

Oddelek: Slo-Tech
342419 (1673) darh
»

Ne delovanje prijave

Oddelek: Slo-Tech
101320 (1103) Maxtor
»

Off-line zeza; hudobni škrat pokvaril?

Oddelek: Slo-Tech
51206 (1095) Spajky
»

Ko pritisnem pošlji, mi gre cel post v p.m.

Oddelek: Slo-Tech
111333 (1023) sketch
»

Neavtomatska prijava

Oddelek: Slo-Tech
131164 (1005) Kekec

Več podobnih tem