» »

nokia n73-povezava ni mogoča

nokia n73-povezava ni mogoča

lele ::

že dolgo nisem povezoval telefona preko usbja in dons k sm lih rabu pa ni šlo.namreč,ko ga povežem mi na telefonu javi kaj nej nardim (pc suite,predvajalnik,naprava za shranjevanje,picbridge),tle dam zmerom naprava za shranjevanje,nato počakm in mi telefon lepo kaže -vključen je prenos za napravo za shranjevanje.čakam in ni nč,grem pod moj računalnik in gledam in spet nč.potem probam če bo pc suite delu in tle isto pokaže na telefonu da je pc suite vključen a ko odprem pc suite na računalniku in hočm povezat se sploh ne poveže.ko bi že moglo pri telefonu,tam ko ti kaže kolko baterije še imaš,uspodaj moglo kazat tak znakec-usb.skratka sploh ga ne morem povezat
a kdo ve kako nej ga? a bi mogu kkšn program dt gor če obstaja da mi zazna telefon na računalniku

El Nino ::

Najprej probi zamenjat z 'naprava za shranjevanje' na 'pc suite'. če ne pomaga, reinstall pc suita. Iste probleme sem imel z mojo N70, in sicer priklopil sem ga na usb, pa mi ga ni zaznalo. Reinstall pc suita in install najnovejše verzije je pomagal.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti z začetka WWDC - OS X

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4824014 (21219) MrStein
»

Kako bi se dalo kopirati SMS-e

Oddelek: Mobilne tehnologije
62742 (2148) BladE_
»

NOKIA kopiraj-prilepi ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
5838 (762) >>><<<
»

Nokia PC Suit ne zazna telefona.

Oddelek: Mobilne tehnologije
223147 (2747) mavec
»

nokia 6610i software

Oddelek: Mobilne tehnologije
71908 (1814) Sami

Več podobnih tem