» »

NFS 4

NFS 4

reXor ::

Vem da je ze star spil sam zame je legenda.Ni dost takih spilov k kupujes avte pa je grafika dokaj dobra...
Problem je v tem da mi ne dela na XP-jih.Mam org. CD pa mi ne dela.U ME mi je vse ql delal zdej pa ...

Kaj naj nardim isku sm ze Cracke ..NC

Predator ::

cracki nimajo veze tukaj;
pojdi na njihovo stran pa poglej če je kakšen patch za xp ( poskusi tudi z ostalimi updati ); če ne pa poglej pod kompatibilnostnimi nastavitvami drugače pa ne vem...

pa v razmislek :"pismo folk zakaj dajete vsi gor xp pa probate starejše igre igrat, pol foruma je že samo xp pa problemi"

jRk0 ::

Ja, dajte rajsi zraven xpjev se win 98 gor posnet. Neko najosnovnejso nastavitev, ki zasede cisto malo. Tolko, da bote meli za igre.
You fuck up once, you loose two teeth.

reXor ::

Nekateri smo pac taki da mam ene Winse pa te orng zrihtane!
Sej slej k prej bom zrihtu spil...k sm jih ze par bom pa se tega.
Brez skrbi, Xp-ji so nekak en special win za spile sam vse se da ce se potruds!To je moj moto sam sm mislu da bo kej lazi ce grem na form napisat moj problem sam ocitno ....

Predator ::

jah glej to tako; ti rabiš za winse 98 okrog 200mb z fiksnim swapom ter vsemi gonilniki in directx + stvar ti hitreje dela ker ni v ozadju naloženih nobenih drugih aplikacij firewallow... surova igračarska moč >:D

sej xp niso tolk slabi samo so pa totalno pozabili na stare igre ;((

Predator ::

plus da ne pozabim potem da tudi igre ne svinjajo po delovnih winsih (zlasti registru in so winsi zato bolj stabilni :) ) in še manj škode je če se kdaj odločiš formatirat kakšno particijo >:D :D

reXor ::

NE gre se za disk niti ne za spile....ZATO ZAKWA BI RABU WIN 98 CE MAM LOHK SAM XP !??!?!?

Premisl

Predator ::

mogoče si pa ti slabo premislil; meni delajo vse igre, TEBI ne!

na osnovi podatkov ki jih ima lahko vsak iz branja foruma je dejstvo da starejše igre + xp ( že 2k so bli problemi) sux

pa zopet v razmislek:
vmes ko ti študiraš kako boš pripravil igro do delovanja sem jo jaz že (spet) večino odpeljal

:)

lp
matjaž

moowy ::

Jaz mam XPje in stalno nažigam NFS4 gor brez problema. Mislim da maš kake druge probelem s kompom da ti špil ne dela in ne winse.

LP

Miha

reXor ::

....Mam cajta tko da si ga tut na QL uzamem pa zrihtam spil in ga zacnem obracat!
moowy:je vec verzij NFS 4 tko da pac sm naletev na tako na kateri si je trba mal cajta uzet pa ....Kwa pa mas za eno verzijo.A mi posles prosm .exe fajl na mail!

Ne pravm da je Bad ideja (WIN XP+98) sam pac nism tak clovk, ce bi pa ze hotu bi pa to ze zdevni meu.

tejo ::

Za NFS4 ne vem točno kere verzije imate, ampak jest imam original in mi ne dela (pravi, da ni pravilen 32-bit program!).

reXor ::

ISTO MEN......WIN XP

servo ::

hmm, štirice še nisem probal pod XPji, vendar tudi porsch ne deluje dokler se ena datoteka ne pobriše...

Thanatos ::

man original (ne kupijo originala :D ) NFS4:road challenge in dela v redu na XPjih, samo FPSji so včasih prenizki za mojo mašino. Na istih nastavitvah mi še NFS5 dela hitreje, res pa je da se samo na nekaterih progah pojavijo upočasnitve.

BTW: kateri neuradni avti se vam zdijo vredni DLjanja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

reXor ::

servo:Ker fajl se pa more pobrisat da dela na XP?

Thanatos ::

ej men porsche dela brez da bi kakšen fajl brisu. Vejten zato ker imam originalen P2000 0:) , ne pa ameriški Unleashed. Le kje ste ga dobili? :D

Balandeque ::

Mislim, da je ime fajla blo na rajnkem PCG forumu, a sive celice ne potgnejo do konkretizacije . :D Končnica je bla pa .dlll
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

tejo ::

Ime tistega fajla je Gimme.dll , samo res ne vem, kako hudiča vam lahko dela NFS4 v Win24 ali XP, ker meni v obeh javi isto napako. Imam pa original evropsko verzijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

Jack69 ::

Kadar je prisla ta igrica ven ni bilo xP-jev in XP-ji ti igrico verjetno ne podpirajo in ce ti bi delala bi ti stekala!!
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

reXor ::

Jst sm si ga zrihtu in mi dela lepo brez stekanja pa brez CD-ja.
Original mi ni delu pol sm pa .exe fajl zamenu pa na netu najdu registr za delovanje brez CD-ja...pa se tiste fajle (Movie,Audio) sm mogu coperat iz CD-ja na disk.

Kokr sm reku si ga uzamem na QL pa zrihtam da dela "VSAK" spil na
XP-kah!

the_unborn ::

Vsi, ki vam nfs4 ne dela, pojdite na earacing po update in na megagames po crack in uzivejte.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
596499 (4584) Dead_slayer
»

NFS: Hot Pursuit 2 Demo

Oddelek: Igre
472864 (1749) the_unborn
»

NFS5-Porsche steka na zverini!

Oddelek: Igre
6943 (737) Ikarus
»

Cubic Maping v Colinu 2

Oddelek: Igre
121161 (941) viper
»

NFS 6 malo zamuja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
713451 (2701) blue96

Več podobnih tem