» »

Firmware za N73

Firmware za N73

jack001 ::

Kje ga downloadat? Kje sploh videti katro verzijo imaš sedaj? Kako namestiti FW?

>>><<< ::

Verzijo firwara si pogledaš tako da vtipkaš *#0000#. Ostalo v zvezi z nadgradnjo si poišči na strani od Nokie ... Upgrade je pa velik okoli 70 Mb + program za update.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

jack001 ::

Če updetam FW garancija še velja? Zanima me še če bo z updetom fon kaj hitreje delal, saj je sedaj kar počasen in če se bo seznam operaterjev tudi posodobil s tem?

hcet ::

Če nadgradiš FW odstraniš razne napake, tako mobi deluje hitreje.. Jaz ga nadgradim na vsake 3 mesece, medtem sem uveljavljal garancijo in niso nič komplicirali.

>>><<< ::

Garancija ti ostane, če nadgradiš s tistim softwarom, ki je namenjen tvojem modelu telefona. Pri N73 je namreč več verzij in sicer za Music Edition, Internet Edition ...
Kot je že hcet omenil z nadgradnjo odstraniš napake, telefon ima ob zagonu več fraj rama, malo je izboljšana kvaliteta kamere in še nekaj stvari bi se našlo.
Pri nadgrajevanju je tudi določen riziko, saj je možno, da se telefon ne "zbudi" več.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

harvey ::

Bom izkoristil tole temo za vprašanje o N73.

Ali je to normalen "feature" pri noki n73, da ne javlja low battery. Opozorilne zvoke v profilu imam vključene, "low battery warning" pa od nikoder, kar je prav moteče, ker ko telefon crkne, ga ne moreš niti prižgat nazaj, da bi vsaj pogledal npr. telefonsko številko. Stalno gledati črtice pa je zelo nerodno.

LuGi ::

Heh mam isti problem pr N95.. in sicer mi napiše, da morem telefon napolniti bla bla ampak potem se cez par minut ugasne:D Zgleda da je nokia bug to.

Good Guy ::

jah tut men se je prvič po updejtu(zadnji prejšni teden) nokia n95 ugasnila brez da bi javu prej prazna baterija..

ampak tut zdrži zdaj tudi do dan več..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosta prodaja Nokij N serije!!

Oddelek: Mobilne tehnologije
255081 (4425) V-i-p
»

Nokia N73 in Mobitelove razprodaje

Oddelek: Mobilne tehnologije
141635 (1308) Alfonzo
»

Nokia N73

Oddelek: Mobilne tehnologije
121514 (1219) jperc21
»

Software za Nokio N70 +GPS

Oddelek: Mobilne tehnologije
132750 (2552) harvey
»

Novi Symbian OS bo mnogo hitrejši

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
235305 (4141) tomitza

Več podobnih tem