» »

rad bi sestavil multimedia PC za v "dnevno sobo"

rad bi sestavil multimedia PC za v "dnevno sobo"

1 2
3
»

bluefish ::

ali si z Gostom poskusil to, kar je napisal karafeka?

Ali pa lahko. Pojdi v imenik Documents and Settings in tam pošči svoje prejšnjo uporabniško ime in potem pojdi v imenik My documents in my pictures.


S katerim računom pa se prijaviš, če uporabiš Safe Mode?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

enrique ::

na c: ni mape Documents and Settings, ampak je npr users, tam notri pa so mape adminstrator v katero ne morem, guest in public

V safe mode se mi ni nič potrebno logirat.

bluefish ::

Torej, ko si uporabil Safe Mode, kateri račun je aktiven?
Ali je na tem računalniku, kjer je Vista, nameščen še kateri drug operacijski sistem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

bluefish ::

Lahko poskusiš obuditi Admin račun tako:
http://news.cnet.com/8301-13880_3-98707...

billzkid ::

Živjo,
zanima me, kako se taki athloni (AMD ATHLON 64 X2 BE-2400 2.3GHz BOX AM2 Energy Efficient 45W ADH2400DOBOX) obnašajo pri predvajanju HD videa. Na netu nisem uspel najdi nobenega reviewa. Procesor bi sodeloval s tole matično ploščo ASUS M3A78-EMH HDMI

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: billzkid ()

enrique ::

A številka v Windows Visti, ki kaže učinkovitost računalnika na podlagi: CPU, grafike, diska, rama... mora biti čim manjša? Namreč imel sem 2GB rama in je kazalo 3,6 potem pa se vgradil še 2GB rama in kaže 3,4???

na spodnji sistem mi dodeli številko 3,4:
plošča ASUS M3A78-EMH HDMI
Procesor AMD Phenom 9600 Quad Core
2krat 2GB 1066MHz DDR2 Non-ECC CL7 DIMM
Trdi disk WD 750GB SATA2 16MB

bluefish ::

ne, naj bi bila večja. Je pa odvisno od latenc, hitrosti, kapacitete,...
Itak pa se ne oziraj na to oceno. Je pa nenavadno, ker imam jaz s 3GB DDR (400MHz) oceno 5.1

fingerstein ::

pozdravlejeni, še en maniak, ki želi imeti media player. :)
res bi bil hvaležen za pomoč: nameč kupil sem si samsung lcd tv serijo 8000 za sliko in marantz AV reciever ter mission zvočnike za sound.
Na žalost sem se takoj moral sprijazniti z omejitvami predvajanja AV vsebin preko TV-ja. Zato sem začel razmišljati o Popcornu A-110 ( in ostalim podobnim) vendar bi vseeno rad preko TV-ja imel vse funcionalnosti PC-ja. Vidim, da imate kar nekaj predlogov za sestavo ampak a obstaja že kaj sestavljenega in kvalitetnega nekje med 300 in 500EUR? Kdo bi mi lahko to zadevo sestavil ali kje bi lahko prej to stestiral?

res prosim za pomoč.

enrique ::

Pozdravljeni,

zopet jaz prosim za malo pomoči. Zanima me sledeče: Ali lahko na matično ploščo Asus M3A78EMH-HDMI priklopim hkrati 3 diske. Na disku1 imam sistem windows 7, ostale dva bi pa rad priklopil samo zato, da bi prekopiral podatke iz diska2 na disk3. Včasih je bilo pri ATA diskih to rešeno tako da si prestavil jumper na slave pri sata disku pa sem gledal in nima na nalepki napisano da premakneš kakšen jumper na slave? Spodaj sem prilepil še sliko za SATA setup ki je v navodilih za matično ploščo, ampak se ne znajdem.

sata



Hvala za kakršnokoli pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

Opkow ::

Ce so vsi diski SATA potem nimas kaj stimat master, slave, ...
Rdeci kabel na sliki priklopis na disk in plosco in to je to. :)

enrique ::

Ce so vsi diski SATA potem nimas kaj stimat master, slave, ...
Rdeci kabel na sliki priklopis na disk in plosco in to je to. :)


Vsi diski so SATA, kako bo pa računalnik vedel s katerega naj bere sistem, kot je bilo to včasih ko si dal jumper na master?

Opkow ::

Gres v bios in izberes, da naj bo first bootable device disk, na katerem imas OS. Kar pa po vsej verjetnosti ze imas izbrano.

//dodatek
Ti priklopi ostale diske gor. Ce se sitem ne zazene, potem naredi tako, kot sem ti gor napisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

enrique ::

Gres v bios in izberes, da naj bo first bootable device disk, na katerem imas OS. Kar pa po vsej verjetnosti ze imas izbrano.

//dodatek
Ti priklopi ostale diske gor. Ce se sitem ne zazene, potem naredi tako, kot sem ti gor napisal.


Hvala za odgovor in pomoč.

enrique ::

Sem probal najprej priklopiti na SATA6 pa se ni pognal sistem, ko sem dal na SATA2 pa dela.
Kaj to pomeni če sta SATA5 in SATA6 "GHOST" kot piše na zgornji sliki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: enrique ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stabilen mali tih...

Oddelek: Kaj kupiti
473275 (2059) PrimozR
»

AMD RS780G

Oddelek: Strojna oprema
101731 (1353) x45
»

Comp do 300 € (za pisarno, microATX?)

Oddelek: Kaj kupiti
452910 (2359) steev
»

CPU,Osnovna plošča in Rami ...

Oddelek: Kaj kupiti
221341 (992) jest10
»

Nov racunalnik za 500 ojrov

Oddelek: Kaj kupiti
121429 (1077) x45

Več podobnih tem