» »

Nokia 6230i + Nokia PC Suite - Problem

Nokia 6230i + Nokia PC Suite - Problem

marko1000 ::

Imam inštaliran Nokia PC Suite za nokio 6230i na kompu. Imam še bluetooth adapter in še inštaliran IVT bluesoleil na kompu. Uklučm bluetooth na telefonu, zagon se IVT Bluesoleil in se poveže program prek bluetootha in nato zagonm Nokia PC suite in povežm program s telefom. Parkat me upraša na telefonu če se povežem z mojim računalnikom in sprejmem. Sedaj hočem upravljati s programom Nokia PC Suite in koristit njegove funkcije, kjer pa sledi moteči problem:

Katerakoli funkcija nedeluje, karkoli hočem upraviti mi prikaže errore oz napake. Če kliknem messages, mi prikaže error "could not connect to the phone", če kliknem "transfer music" funkcijo mi pri upravljanju prikaže napako "unknown error", kjerkoli mi ne upravlja pravilno, kljub temu da je telefon zaznan z računalnikom pod mojim imenom telefona. Še najbolj moteče je pa ko bi rad inštaliral igro ali aplikacijo na mobitel s kako jar datoteko, mi vedno napiše "unable to install the application 'datoteka'.jar on the phone", kar mi je zelo moteče (to mi javi kadar spustim aplikacijo oz igro.jar tja, kjer mi kaže sliko telefona, kjer spustim datoteko). enostavno nič nedeluje, nobena funkcija ni uporabna, pa nevem zakaj.

O čem bi bil lah problem, kaj bi moral bit izpolnjen , da bi mi telefon lahko normalno deloval s programom nokia pc suite, da bi lahko v miru vedno inštaliral igre, aplikacije na ta telefon ter upravljal preostale funkcije Nokia PC Suite programa?

Če kdo ve naj plis pove, ker bi si zlo rd daju igre na telefon pa še kej druzga...

moj telefon - nokia 6230i

Dr_M ::

Kabla nimas?
Mislm, pa da tole kaze na napako operacijskega sistema. Ocitno ti BT driver ne dela pravilno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

marko1000 ::

kakega kabla, moj telefon nima uno da ga prek usb kabla lah upravlas, napaka op. sistema? in kko bi se lah to resilo?

MadMax ::

marko1000, bluziš.
Seveda tvoj telefon ima "uno da ga prek usb kabla lah upravlas", še več, celo kot USB ključek ga lahko uporabljaš (direktno dostopaš do spom. kartice).
Seveda pa moraš kabel dokupit, ni v serijski opremi telefona.

Imam identičen fon, pa zadeva deluje.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Sami ::

Imam isti telefon, seveda ima USB kabel, telefon lahko uporabljaš tudi kot USB ključ, kot so že povedali je verjetno napaka operacijskega sistema. Prepričaj pa se, da nimaš na telefonu inštaliranih preveč aplikacij, ker ima telefon rezervirano samo določeno količino spomina za aplikacije.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti z začetka WWDC - OS X

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4825162 (22367) MrStein
»

Ovi maps download kart preko telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
183758 (3166) mojsterleo
»

Kako do interneta preko mobilnega telefona!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
95443 (5126) x rade
»

Razbit display, imenik in Nokia 6230

Oddelek: Mobilne tehnologije
162184 (2015) -ziga-
»

Nokia pc suite problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
61222 (1155) zee

Več podobnih tem