» »

Ram in zvok problem

Ram in zvok problem

legiceeu ::

Kupil sem nova rama in to 2x 2gb. Dal sem ju v matično in rač. Je zaznal največ 3gb, ni tvoka(kot da sploh nimam drajverjev, pri ta starih pa zazna)
in ko sem zaprl ohišje sem po nesreči stisnil kabel od zvočnika, tako da je sedaj na tistem mestu bolj ploščat, ampak ni precvikan in ne vem ali to vpliva na zvočnike, ampak začeli so brneti, čeprav imam notri stare rame. Aja in naložil sem reatek ali nekaj podobnega driverje za zvok, imam pa zvočno integrirano, rač je pa fujitsu siemens.

Prosim pomoč
  • polepsal: Alpheus ()

bluefish ::

3GB ti zazna kje? V Win je to normalno, saj 32-bitni podpirajo le do okoli 3,25GB. Če boš želel izkoristiti vseh 4GB, boš moral namestiti 64-bitni operacijski sistem.
Glede zvočne pa ne vem. Je zvok bil preden si vstavil nov RAM?

legiceeu ::

za zvok sem popravil,ne brni več.
No kar se pa tiče ramov,ja ,preden sem dal notri nove rame mi je delal normalno,pol pa ko sem dal 2x 2gb notri,pa ga ni bilo več(igre pa delajo super)No sedaj imam začasno 2,5gb(stari 512 667mhz in novi 2gb 800mhz)in dela normalno.
Ali ne nekaj tudi,da če imam 2 različna rama,da dela pri manjši frekvenci in da morda rač. celo malo upočasni?

bluefish ::

če imaš dva različna RAM-a, ti bodo vsi delovali s frekvenco najnižjega. V tvojem primeru ti sedaj oba delata s 667MHz.

legiceeu ::

ok pol si bom naložil visto in bi moralo podpirati 4gb rama.I takrat upam da bo delal tudi zvok.

bluefish ::

seveda pazi, da bo 64-bitna. Sicer je na voljo tudi XP, vendar ima menda več težav, kot Vista.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dokup RAMa

Oddelek: Kaj kupiti
202040 (1562) Hanzo
»

Novi rami

Oddelek: Kaj kupiti
151823 (1631) bender rodri
»

Kompatibilnost rama

Oddelek: Kaj kupiti
121842 (1431) Denny
»

HP notebook - USB ne dela

Oddelek: Strojna oprema
161809 (1550) Pyr0Beast
»

Bi delalo 4x1GB rama?

Oddelek: Strojna oprema
111740 (1059) bidybolder

Več podobnih tem