» »

Gardaland + Canevaworld

Gardaland + Canevaworld

shadeT ::

LP

Po dolgem, neuspelem iskanju dvodnevnega izleta v Gardaland + Canevaworld (aqua paradise) se obračam na vas. Je že kdo obiskal to dvoje naenkrat? Kje je prespal, kje parkiral avto, cena vsega skupaj itd. Koliko znašajo cestnine od Ljubljane do Gardalanda?
Če pa to nudi kaka organizacija, pa prosim za kakšne informacije.

Hvala lepa za pomoč

evian ::

Dve leti nazaj smo zelo ugodno najeli mobilhome v kampu ob obali Gardskega jezera, približno 2 km od parka. Vožnje je cca 4 ure, cestnine so na amzs ali viamichelin.
Če potrebuješ organizatorja, ti lahko posodim ženo, je vse poiskala in rezervirala preko neta.:D

AlienGT ::

Cenik za Canevaworld.
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

Spajky ::

"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Volk| ::

Kaj pa v avstriji ali nemciji je kaj podobnega?
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

LuGi ::

Volk| ::

Jap, za tega sem slisal.
Naj bi bili tudi blizje. Malo manjsi je nekje na Dunaju samo ne vem ce to drzi.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

fosil ::

Jaz priporočam mirabilandijo. Ravno tako daleč kot gardaland, samo da je ob morju zraven ravenne. Sicer nekoliko manjša od gardalanda, ampak bolj adrenalinska.
Lahko rezerviraš na njihovi strani in te pride karta za 2 dni + hotel 55 EUR na osebo.
Majo tud bazenski del za katerega pa moraš še nekaj doplačati. Če pa ti je njihov bazenski del premajhen, pa se tja ali nazaj grede ustaviš v aqulandiji, ki je na poti do tja zraven benetk.
Je pa tako, da je avgusta v italijanskih parkih precej gužve, ker takrat italijani množično hodijo na dopust.
Tisto na dunaju je pa prater, ampak je bolj lunapark varianta.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

šernk ::

mirabilandija baje da naj bi bila manj adrenalinska od gardalanda. v gardalandu sm že bil, v mirabilandiji pa ne še, sem pa tako slišal pravt

nazadnje ko sm bil v gardalandu sem v 18 urah pojedel vsega 1 sendič in spil 1 liter coca-cole, za kaj več ni blo časa :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

fosil ::

Jah men se zdi mirabilandija bolj adrenalinska, imajo med drugim tudi največji inverted coaster v evropi. Je pa res da so letos podrl lesen coaster in sedaj gradijo nov super coaster, ki pa bo odprt šele drugo leto.
Kako pa si lahko bil v gardalandu 18 ur, če je odprt samo 15 ur?
Sicer pa v mirabilandiji tudi manj odirajo pri hrani in pijači, pa še boljša ponudba je, celo kebab dobiš noter :D
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gardaland, kje prespati

Oddelek: Loža
93014 (2331) borisk
»

Zabaviščni parki in nesreče

Oddelek: Loža
143362 (2672) urosz
»

Europa park

Oddelek: Loža
81435 (1039) Apple
»

Kako najceneje prit v Gardaland?

Oddelek: Loža
369238 (8069) bzp
»

Gardaland sest let kasneje...

Oddelek: Loža
464868 (4170) Matjazy

Več podobnih tem