» »

HP 8710w - Driverji

HP 8710w - Driverji

Spc ::

Iščem driver za HP 8710w in sicer (Windows XP WDM):

PCI\VEN_1180&DEV_0822 (SD Card Reader)
PCI\VEN_8086&DEV_2A04 (HDA Modem ?)
APCI\HPQ0004 (Security Sensor ?)

:\

Zraven nisem dobil niti enega DVDja / CDja..


Res žalostno.
 

Mr.G. ::

Živjo,

Sam imam Hp8710w in imam vse CD-je,DVD-je in vse drajverje(šoferje),win XP,Vista Busines,...v glavnem VSE!

Zakaj ti nisi dobil nič zraven ne vem.
Mi je pa to zelo čudno,ker kot sem povedal sem sam dobil zraven toliko,da sem si najprej moral vzeti 1h:)) , cajta, da sm mal uklopu kaj in kje .

Ravnokar odhajam nekam, ampak popoldan bom doma,pa se lahko prek ZS zmenva kako bi lahko to dobil čimprej.

Lp,

Duhec ::

@Spc, če si kupil HPja z licenčnim operacijskim sistemom potem imaš na voljo, da si DVD ali CDje izdelaš sam. To ti tudi sistem ponudi, ko dokončaš osnovno inštalacijo. Če pa si kupil brez sistema , khm, potem pa ne vem.
Že kar enkaj časa ob nakupu HP prenosnika ni več CD/DVDjev, lahko pa jih uporabnik izdela sam, poleg tega pa je del diska rezerviran za Recovery, in kljub temu, da nimaš CD/DVDjev lahko ob težavah postaviš sistem čisto na novo, kot je bil ob nakupu. Seveda, če si kupil z XP ali Visto OS-om.
Ne vem, kako ne pomisliš na HP stran za gonilnike, kjer imaš čisto vse. Samo pogledat je treba. Edino, če si tako len, da čakaš, da nekdo pripopa direkten link, da samo klikneš z miško. >:D
Prenesi si HP Download Manager, počakaj, da se naloži baza, odkljukaj svoj željeni model in kaj želiš in voila.

Spc ::

Kolegica si ga je kupla in zraven dobila Windows XP, ki so že inštalirani na sam disk.
Ti XPji so zelo zelo počasni ker je noter zelo dosti dreka .. zato sem ga sformatiral in inštaliral OEM XPje z licenčno kodo spodaj pod notebookom in sedaj delajo XPji vsaj 70% hitreje.. ampak nekateri čudni driverji majnkajo .. neki Intel AMT .. itd

Windows XP CDja + driverjev pa nisem dobil zraven.
:)


Sem downloadal vse gonilnike iz spletne strani na hpjevi srani .. (majo res porihtano glede gonilnikov) ampak še vedno imam unknown device-e noter...
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Duhec ::

Še hitreje bi rešil zadevo, če bi stisnu ob bootu F11 za Recovery, kjer se ti inštalirajo XPji z vsemi gonilniki vred.:P

Spc ::

Ravno o F11 govorim ..
Tisti windowsi ki so gor z vso nesnago delajo ultra počasi.
|O
 

Duhec ::

Aha, to. MSCONFIG pa se izlopi ene dva servisa od HPja (ala reminder), ki gledata po enih posodobitvah in potem laufa ok.:P

Spc ::

Pa še 24GB mi porabi backup na D: particiji..
Ne, hvala.
|O
 


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XP pro 32 ali 64 bit

Oddelek: Operacijski sistemi
183310 (2639) Dr_M
»

Prednaloženi Windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
2713385 (12032) `ripper`
»

Win XP re-install

Oddelek: Operacijski sistemi
102231 (1805) Jakka
»

HP prenosniki: saj niso resni ?!

Oddelek: Strojna oprema
405809 (4069) sash
»

Xp slovenski vmesnik

Oddelek: Operacijski sistemi
352195 (1657) poweroff

Več podobnih tem