» »

Kako najbolje izboljšati signal med routerjem wrv200 in mrežnim usb wusb54gr?

Kako najbolje izboljšati signal med routerjem wrv200 in mrežnim usb wusb54gr?

Tabacko ::

Lep Pozdrav

Mene pa zanima kako zboljšati wireless povezavo med routerjem linksys wrv200 in mrežno kartico oz mrežni usb wusb54gr med njima je približno 20 metrov razlike iz okna proti oknu. Povezavna hitrost je 2 črtici od 5. težava je v tem ker imam zdej internet povezavo 10mb in mi pri igranju preko neta zelo pinga če brat zravn še downloada in mi čist zjebe ping, če ne downloada mam ping zlo vredu.

Hvala za odgovore!

jan01 ::

Čisto normalno je, da se ti poveča ping, če na polno loadaš. Omeji.

Glede opreme:
1. kupil bi raje pci kartico
2. router pa raje linksysov wrt54gL oz buffalo whr-hp-g54...

Yoxi ::

pci kartico ter zunanjo biquad anteno ( k jo sam naredš seveda) in stvar funkcionira k šus :D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

Tilen ::

Download nit ni toliko problem. Bolj je hudo, če se zabaše upload.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tabacko ::

hvala za vse predloge in mislim da upload mi zjebe signal čist, sam si bom še kupu kšno anteno za zboljšanje moč signalaa:)

kinca ::

Pozdravljeni, malo si bom sposodil to temo, težave imam z wireless povezavo med routerjem Linksys WRT54GL (dd-wrt software) in pci wireless mrežno kartico Trendnet (54 Mbps 802.11g). V wireless network konection status kartice vidim da se hitrost prenosa podatkov med routerjem in mrežno kartico spreminja, nikoli ne doseže 54Mbps, večino časa je na 1 do 12 Mbps. Razdalja med routerjem in računalnikom s to kartici je manj kot 5m, vmes so tri stene.

signal strength: very good (tri črtice od štirih)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kinca ()

Tabacko ::

pizda jst mam pa 2 črtici od 5 pa low signal strenght, hitrost mi pa skace trtentuno iz 18 pa do 24 ane

Tilen ::

Ja in v čem je problem? A maš 50Mbit DL ali kaj, da te to ovira?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ANGEL_B ::

USBpodaljsek si nabavi pa usb wireless kartico na tak nacin postavi blizje routerju. :)

kinca ::

Problem nastane pri prenosu podatkov med računalniki v mreži. Ostali računalniki so omreženi s kablom, prenos podatkov med njimi je 100 Mbps, če ne dosežem maksimalne hitrosti wireles mrežne kartice (54 Mbps) je prenos podatkov zelo slab. Z brezžičnimi povezavami nimam nobenih izkušenj, kaj narekuje hitrost brezžične povezave?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezžični router na T2

Oddelek: Omrežja in internet
194202 (3974) trnvpeti
»

Internet + IPTV preko WLAN omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
2822885 (13712) umexteacher
»

Mrežna kartica za brezžično omrežje

Oddelek: Kaj kupiti
103244 (3027) blackbfm
»

Brezžični internet(kaj vse potrebujem)

Oddelek: Omrežja in internet
213347 (3087) Oblivion
»

router & wireless

Oddelek: Omrežja in internet
191557 (1244) amigo_no1

Več podobnih tem