» »

Kabelska TV analogni priklop, izsleditev

Kabelska TV analogni priklop, izsleditev

matfil ::

Zanima me eno vprašanje glede kabelske TV. V naši ulici je možen priklop na kabelsko TV. Zadnjič je delavec od operaterja nekaj šaril po omarici, ki je pri sosedu in sem videl, da so vsi kabli priklopljeni na razdelilec. Potem sem doma priključil TV in kabelska dela, čeprav sam nisem naročen.
Torej vprašanje je, ali me lahko operater kakorkoli izsledi, da sem priključen (na črno) na kabelsko TV razen seveda z fizičnim ogledom?

LP
  • zaklenil: podtalje ()

MadMax ::

Pa tudi če te izsledi, kaj ti more?
Lahko kvečjemu odklopi kabel.

Saj nisi ti posegal v njegovo opremo in se svojevoljno priklopil, ali pač?

Uživaj dokler traja!
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

matfil ::

Tudi če bi posegel v njegovo opremo, mi tega ne more dokazat.
Zanima me le, če lahko kako izsledijo, da sem priklopljen.

Slowenc ::

dokler kabelski operater ne bo delal pregleda svojega omrežje, se nimaš kaj bati.
Drugače pa tudi če te najdejo ti nič ne morejo. Če bi pa sam posegel v to omarico in se priključil je pa druga zgodba.
Skiny gate.

Azrael ::

Na Jesenicah je bila malo drugačna zgodba. Kabelska stane, ampak, če jo potegneš od soseda je zastonj. In tako je nekem bloku eden sposodil kabelsko pri sosedu, od tega pa naslednji sosed in tako naprej.

Bilo bi vse OK, če ne bi zadnji v tej verigi zatežil kablarjem, da je na TV zanič slika.

Monter se je pozanimal kako stvar stoji in šel v omarico odklopiti vse skupaj.

Kaj je bil hec? Odklopil je napačnemu in s tem malo izboljšal sliko tistemu jamraču... Ta, ki so mu odklopili je samski in cele dneve v službi in je TV prižgal le redko. Po dveh mesecih je le vprašal kaj je narobe. Prišel drug monter, ki ni vedel ali hotel vedeti za kiks prejšnjega, priklopil in je bil mir.

Je pa res, da so kmalu po tem prenovili omrežje in so tisti, ki so imeli prej zastonj vseeno vzeli kabelsko.
Nekoč je bil Slo-tech.

podtalje ::

V kolikor želiš uporabljati kabelsko televizijo, plačaj, tako kot vsi ostali uporabniki. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol uvaja digitalno kabelsko televizijo na optiki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11422641 (8028) alexz
»

Legalna kabelska?

Oddelek: Omrežja in internet
395659 (2792) kozorog
»

Telemch Blok Televizija Kabel prestrizen... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13723763 (19304) Mesar
»

Kabelski internetni ponudnik teleing

Oddelek: Omrežja in internet
247378 (5222) aabb
»

Telemach terja fotra za nenaročeno storitev. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
555968 (4248) Yossarian

Več podobnih tem