» »

Kaj za vraga je šiš-kebap ???

Kaj za vraga je šiš-kebap ???

Maxtor ::

Naslov teme pove vse.

bobby ::

šiš-kebab=papica

Sergio ::

f00d. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

Neki med burekom pa čevapčiči pa je še mal zelenjave not. :D

Baje okusno :)

whatson ::

Hm... a je to kaj temu podobnega? :D :D

Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

darh ::

tole pa dobr zgleda :))

a lahko kdo definira tocno kaj je notr...
(/me je namrec zbircn :P)
Excuses are useless! Results are priceless!

Sergio ::

popecen kruh. mesano meso (brez svinine). alot zelenjave ter posebna omakica.

opcionalno: "peće". tako te upraša prodajalc kebapa, če hočeš čili v prahu. rečeš ne, pa je :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

U pi**a! :|

Tole pa ne izgleda nč dober! Tko nametan use, pa koščki paradižnika (najbol sovražim!) ... :O

Ni ga čez pravi šiptarski mesni burek! :D

Sergio ::

r0k: videz vara. mesni burek (od šiptara) je premasten. zeloooo premasten.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

Ja, masten je pa res. Te kr napihne, ampak vsej lačn nisi več. Aia pa kajmak rulz :D

Sam tole mi pa res tko čudn zgleda no ... to morem res 1x probat ... :\\

darh ::

sergio: sej ravno zelenjava je problem... kaka zelenjava ?
- paradiznik
- cebula

kej vec pa ne vidim :)
Excuses are useless! Results are priceless!

IceIceBaby ::

Kebap rox. Kje majo to u slovenij ? jaz sem na maturantskem u španiji nonstop to jedu :)

R0K ::

xbite : paprika je še ziher. Ker paprika pride povsod zraven kjer je paradižnik in čebula.

Bajo1 ::

Zgleda gut, sam kruh je mal prevec zapecen:) Kulk pa stane to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bajo1 ()

Sergio ::

hrusta. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

perci ::

kst: kebab majo na trubarjevi v ljubljani

xbite: poleg paradižnika in čebule je notri tudi malo solate in bučk, seveda pa ti kebapčija pripravi pred tabo, tako da mu lahko mirno rečeš, česa ne želiš imeti notri

Čudi me, da še noben tega ni poskusil, jst grem vsaj 1× na mesec to žret. Sam vedte pa neki: nobenih punc pol vsaj ene 6 ur, drugač to ne bodo več :D

Sergio ::

kaj pa razni minti, orbiti, ustne vodice, air fresherji? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ziga7 ::

Perci: kdo je reku da ne jemo Kebapa? Ze par let...s tem da je na Trubarjevi najbolji, vmes je mel isti lastnik stant se na Lj. sejmu...pol se najdejo pa se eni peqi k pojma nimajo, recimo eden takih je loj na Kolodvorski.
Sploh pa sis-kebap ni isto kokr kebap, ce se ne motim.

Nejc

ziga7 ::

...da sploh ne omenjam, da tole na Trubarjevi ni pravi kebap. Pravi se je namrec s kruhom oz. nekvasenim testom:)
razsvetljen?:)

jRk0 ::

Hm, na sliki zgleda kar dobro:) Kaj to si lahko te doma tudi naredis, ker zgleda ko neki topli senvic z mesom in dosti zelenjave ter nic sira:)
You fuck up once, you loose two teeth.

SkIDiver ::

Kebab je turška jed. Sestravljena je iz mesa v katerem ni nič svinine. Ponavadi je iz perutnine ali pa iz owce™:D. Zadeva je zlo dobra saj je meso pečeno na žaru. Pol pa zraven dobiš kar pač še hočš. Men je najboljš čebula, čili(pekoča paprika) pa jogurtov preliv in seveda paradižnik narezan na rezine. To ti da vse lepo v lepinjo. Zadeva je zlo okusna. Prvič sem pa jedu to zadevo v Münchnu v delu mesta, ki ga lahko označimo kot geto (prebivalstvo različnih narodnosti).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

jRk0 ::

Malo offtopic, ampak a ni geto predel mesta, kjer zivijo v bistvu zelo revni ljudje, ki so iste narodnosti?
You fuck up once, you loose two teeth.

||_^_|| ::

Jst sm ga tut prvič v Münchnu jedu. Ampak v Kamniku na obvoznici je najbolši!

perci ::

kaj pa razni minti, orbiti, ustne vodice, air fresherji?

Ne pomaga >:D

...da sploh ne omenjam, da tole na Trubarjevi ni pravi kebap. Pravi se je namrec s kruhom oz. nekvasenim testom
razsvetljen?


Mnjah, tega pa nism vedu, res pa je, da ga v Turčiji še nism jedu, sem ga pa jedu v Munchenu, Berlinu, Rostocku, enkrat pa tut v Grazu, pa nikol niso bili iz nekvašenega testa...

jRk0: doma si boš to bolj težko naredil, ker oni to pripravjo tako, da imajo plasti mesa nametane na en tak velik ražnjič, ki se potem vrti in iz vseh strani peče. Potem pa tip iz tega ražnja fino na tanko z enim tacim ogrooomnim nožem nareže koške mesa, ki potem sedejo v tvoj kebabči.

Poleti mi kebabči sede malo manj, ker sem enkrat videl kako so mesarske muhe letele okrog tistga mesa in zadeva potem ne izgleda več tako okusno. Če Že jeste kebab, pol ga morte jest z čilijem, da ga mal zapeče >:D

Maxtor ::

No, in kako naj jaz hladim procesor šiš-kebapno? Pa to mi bo ja PC čisto zasvinjan v kišti. Baje pa imajo (sem bral na Slo-techu) šiš-kebapni hladilnike najboljše karakteristike. Se mi torej splača uporabiti takšen hladilnik kljub stranskim učinkom?

||_^_|| ::

Obvezno s čilijem.

Sergio ::

ah ne, no... čili je prehud :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

jRk0 ::

S čilijem ti bo vžgalo procesor. Pomoje boljše paradižnik pa papriko vloženo dat gor. Paradižnik pa naj bo iz hladilnika vzet ven, ko pa se dovolh spece, pa lahko omakico za pašto nardiš. Ful dobro in uporabno, stestirano...
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegeterjanski nasveti-recepti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7313229 (3962) c3p0
»

Kebab (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9216354 (13370) shadowfax
»

Disk hladim z/s:

Oddelek: Novice / Ankete
132039 (2039) MaX
»

Najglasnejša komponenta v mojem računalu je:

Oddelek: Novice / Ankete
91922 (1922) Fury

Več podobnih tem