» »

File desk.cpl je pokvarjen

File desk.cpl je pokvarjen

kuglvinkl ::

OK, vem, formatiraj pa bo. Ampak vseeno.

Ko pri Display Properties kliknem na Screen Saver, mi prikaže tole sporočilo: An error occured while Windows was working with the Control Panel file: E:\WINNT\Siystem32\desk.cpl. In mi zapre okno.

Sem probal iz i386 skopirat ta file, pa ne potegne oz. je isto.

Še kakšna ideja?

Your focus determines your reallity

CaqKa ::

scanreg, scandisk, pa norton utilities windoctor,
na koncu pa še dobri stari setup.exe (pred formatom seveda) :)
btw.. kaj pa v safe mode? v kolikor safe mode dela vredi še probaj z novimi driveri za grafično

kuglvinkl ::

Na Microsoftovem supportu pravijo, da moram dol zabrisat driverje, spucat Registry: done. Na novo naložit Detonatorje: done. In, ne dela. Format torej.

tnx anyway

P.S.: težavo mi je zelo verjetno povzročil orign. driver za leadtekov Winfast, tako da se jih izogibajte.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

če imaš xpje lahko probas tudi last good known configuration, sicer pa na netu obstajajo baje neki progiji ki so narejeni posebej za to da ti odinstalirajo detonatorje... newem kak se jim recem sem pa ziher da kdo tuki ve...aja.. v roku treh ur boš imel sistem nazaj postavljen ce se odpravis delat...

kuglvinkl ::

Tri ure? Morda, ampak SP1, SP2, Explorer, Detonatorji, Corel SP1, SP2, and so on... vsak pa zahteva reboot. Mahm, hudič je v tem, da sem med tednom v LJ, za vikend pa je enostavno premalo časa, tako da med prvomajskimi.

Detonator destroyer: je že boljš na roke Registry brisat. Ne vem, kaj vse mi je Winfast in Winfox vse gor pustil, prekleta nesnaga.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

a bo treba grafo zamenat?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191350 (937) Scorpia
»

radeon 9800Pro problem-i

Oddelek: Strojna oprema
221747 (1385) VASkO
»

Problem z zagonom iger RTCW in MOHAA

Oddelek: Igre
152626 (2310) Flay
»

Age of Mythology problemi.

Oddelek: Igre
201278 (953) BendeR
»

Gf2 MX400 Ragistry/Driver težavica

Oddelek: Pomoč in nasveti
111109 (1017) MCSE

Več podobnih tem