» »

AMIS TV vs. SIOL TV

AMIS TV vs. SIOL TV

Gogo ::

No sedaj ko je AMIS TV prišel na 90 programov, se je domači hišni svet odločil za IP televizijo.
Dilema je le AMIS TV ali SIOL TV? Kje je boljša slika?
Na forumih sem prebral, da AMIS TV le "kupuje" sliko nekaterih TV kanalov od SIOL TV. Kar pomeni, da le distribuira signal, ki ga dobi od SIOL TV. Zanima me ali je to res?
Skratka se splača AMIS TV vs. SIOL TV?
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|
  • spremenilo: Gogo ()

5r ::

To tud mene zanima! :P

5r ::

aja opazil sem še TušTelekom IP TV... ali ima kdo kakšne izkušnje? na njihovi strani bolj malo piše...

Ted ::

Amis tako kot Tuštelekom stream odkupujeta od Siola. Zakaj potem raje Amis TV pred Siolom? Tv sicer ni cenejši, je pa cenejši internet + telefon. Zato vzami TV preko Amisa, boš imel 4 mega + telefon + tv za isti denar kot pri Siolu trio z enim megabitom.
Mah...

5r ::

mislim da amis v omrežju telekoma ne ponuja telefonije...

Frgazor ::

Siol tv ima pa več programov kot 90, tam enih 130 bi rekel, tudi hbo in xxx so v trojčku zastonj. Res pa sam s kvaliteto slike nisem preveč zadovoljen.

jurre ::

Siol TV ima res okoli 130 programov. Jaz sem z njim zadovoljen, uporabljam ga od leta 2004, ko je prisel ven. Tezav nimam, pojavljale so se samo obcasne na zacetku, verjetno tiste porodne :)
Amisove TV se nisem videl, tako da ti tezko dam primerjavo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

neres ::

Tudi mene zanima primerjava glede TV programov in tudi glede kvalitete (če je razlika v sliki).

Tako na oko bi reku, da ima Siol več programov. Cena za trio z 1Mb je tam tam...

Veron ::

Amis, Tuštelekom oba "kupujeta" signal od Siola (Telekoma). Zato je slika ENAKA!

Ted ::

Enako slaba :) . Kabelski operaterji tale IPTV po kakovosti slike in zvoka prehitevajo po levi in po desni.
Mah...

flier ::

Kakovost zvoka na kabelski je res neprimerno boljsa ja. Daj ne nabijaj. Zacuda vsaj ne povzdigujes tega svojega glupega Amisa.

xardas222 ::

Jaz mam tv od amisa :

-slika je kolko tolko dobra(eni programi cca.10 ni slike)
-XXX zanimivo
-vmesnik je pregleden in lahko štelaš po mili volji aja pa programi so ločeni tak da maš na kupi zabavne, dokumentarce, xxx,....
-pobere cca. 3-4mb linije


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol trio vs Tuštelekom trojček

Oddelek: Loža
182848 (2553) IceBoX
»

SiOL bo podražil telekomunikacijske pakete (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9227942 (23642) Dami
»

Katero internetno TV izbrati

Oddelek: Omrežja in internet
92138 (1796) zuz3k
»

Siol TV kode za odrasle

Oddelek: Omrežja in internet
2230395 (28834) black ice
»

SiOL Trio vs T-2 Trojček

Oddelek: Omrežja in internet
349403 (7381) Mare2

Več podobnih tem