» »

Cisco akademija

Cisco akademija

Zimavc ::

Pozdrav,

včeraj sem bil na ID na Vegovi. Vpisal se bom v program tehnik računalništva. Med drugim imajo kot dodatno dejavnost t.i Cisco akademijo. Mene pa zanima kakšne so vaše izkušnje, .....


lp

ERGY ::

Tega programa se ne spomnim, tko da ti ne morem pomagat :) Vsak program je mal drugacen, vec/manj matematike, dodatni predmeti itd. Cisco je vedno fajn delat, ker so ti certifikati zelo uporabni pri iskanju zaposlitve.

Kaj konkretno te zanima ?

LP

Zimavc ::

Zsaj majo prenovljene programe niso več elektrotrhnik računalištva, elektronike, energetike. Današnje dni imajo elektrotehnik in se v temu sklopu deli na neke nove smeri pa tehnik računalnštva, kjer se moraš tut u 2. letniku odločit za podsmer.(programer, izdelovalec spletnih strani, skrbnik tele. naprav pa še edn).
Zanima me pa to koliko je dodatnega dela zraven redne šole?
Ja se to maš pa prav za te certifikate, ker večina Vegovcev piše čez 90%.

lp

Goldee ::

Ja se to maš pa prav za te certifikate, ker večina Vegovcev piše čez 90%.


Pri Ciscotu je 85% spodnja meja, če hočeš opraviti certifikat pozitivno (no, vsaj za tiste, ki sem jih jaz polagal). Imajo pa omejeno dobo veljavnosti- ponavadi jih je treba obnavljati/nadgrajevati na vsake 3 leta.

Kot pa je rekel ERGY, ti certifikati so zelo cenjeni in znantno pripomorejo k uspešnosti, ko iščeš job.

Go for it!
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Zimavc ::

Se mene je na šol presenetilo to de ti posodjo softwere pa de se profesorji skoz na tekočem z novitetami, de ni tak kot na naši šoli de kar zna zna uporabljat sam office pal se pa kampli.
Jaz razmišljam tako boljše nardit Vegovo z 2 pa imaš poklic kot pa gimnazijo s 5 pal pa znamke na pošti slint, ka nimaš poklica nobenega in moraš obvezno študirat naprej. Se tut tle gre večinoma Vegovcev na FRI.

Drgač pa nadaljujem polanje zagotovo na Vegovi! Neizpodbitno.

lp

krneki ::

Z gimnazijo si vsaj polpismen;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vegova (LJ) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Šola
30141072 (1275) WizzardOfOZ
»

Bivši in sedanji vegovci, kako je na vegovi?

Oddelek: Šola
436855 (5450) Meizu
»

Srednja šola za računalništvo in elektroniko

Oddelek: Šola
276954 (6365) amacar
»

kam naprej (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
649472 (8282) overlord_tm
»

Vegova

Oddelek: Šola
253589 (490) Vesoljc

Več podobnih tem