» »

Težave pri instaliranju

Težave pri instaliranju

Nik Petol ::

Ja priznam nimam pojma. Ne znam posneti igre na računalnik pa da se pregiznem zraven. Seveda sem igro potegnil z interneta in sedaj se lepo nahaja na mojem računalniku. Vendar v meni precej neznani obliki. Vse datoteke so zaZipane ali zaRarane (okoli 15 datotek) ostale pa imajo obliko rld-nfps.r30 in rld-nfps.r31 in tako dalje. Ker nisem ravno samouk kar se tiče računalikov bi prosil nekoga, ki bi znal instalirati tak zapis igre na računalnik. Torej, kako to naredim? prosil bi za par namigov (aka podroben opis procesa inatliranja)

Najlepsa hvala

bluefish ::

Tukaj recimo začni brati.

opeter ::

Need for Speed: Pro Street, heh? Priporočam, da vsak začetnik prvo naj prebere tisti link kot ga je prilepila modraRiba.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Nik Petol ::

hmmm... torej ne smem omenit, da sem zadevo potegnil z neta? Da, to je očitno jabolko spora. Naredite z mojo objavo karkoli zelite, sam je pač ne morem odstraniti, bi pa tiste ki nanjo naletite in slučajno veste odgovor zame prosil, da mi odogovorite na moj email, če ste ravno pri volji: nik.petol@hotmail.com (virusov ne sprejemam)

Hvala vseeno
Au revoir

bluefish ::

Lahko omeniš, da si zadevo potegnil z neta. Bi bilo pa to vsakomur jasno ob nadaljnjem branju tvoje teme.

DOOM_er ::

odrarej xxxx.r01 v neko neko mapo, nakar dobiš 2 fajla. Ta 2 fajla potem mountej z daemon tools :D
Robots will steal your job. But that's OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu Live CD problem

Oddelek: Operacijski sistemi
342577 (1907) Anteus
»

Procesor???

Oddelek: Pomoč in nasveti
191477 (1130) DjVirus
»

BIN datoteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
204977 (4417) elninko
»

R.I.P suprnova.org (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
9511456 (5740) BigWhale

Primož, al pa Luni.....

Oddelek: Slo-Tech
191459 (1022) Tomi

Več podobnih tem