» »

Desnicar prisiljen v uporabo miske za leve

Desnicar prisiljen v uporabo miske za leve

LordWorm ::

Ker je desna poskodovana bom sedaj uporabljal mis z levo. katiro naj kupim? pride v upostev kaka mx air ali 3d mis?
ni podatka

Adrijan0 ::

Moj prjatu je levičar in se je navadu z levo uporabljat miško. Tako da lahko usako miško uporablja z levo. Nevem zakaj imate eni take brezvezne ideje. Raje kup kej druzga.

bluefish ::

res je. Še pri sebi sem sedaj probal na MX518, ki je zaradi oblike bolj za desničarje, pa mi tudi levica po nekaj vadbe verjetno ne bi povzročala težav. Če pa že res moraš kupovati novo samo zaradi tega pa vzemi eni najbolj poceni optično (take, ki so ponavadi ob novih računalnikih gratis).

LordWorm ::

Adrijan si mislu rect da je prijatu desnicar?

v sluzbi je mx1000 slaba za levo roko z mx revolution pa kr gre...vseeno nova mis ni noben dnar za lazje delo
ni podatka

frikec() ::

Jaz sem precej časa uporabljal razne generične miške (take, ki niso posebej prirejene za desničarje). Pri tem sem levi miškin gumb klikal s sredincem. Potem je logitech izdal MX610 za levičarje in od takrat uporabljam to v službi in doma ("levi" gumb sedaj klikam s kazalcem).

Adrijan0 ::

Ne, levicar je in se je navadu imeti miško v levi >:D tud meni se zdi smešno k sm tud jst levičar pa jo mam lepo u desni.

OmegaBlue ::

Malo mimo vprašanje nekaterim tukaj, sej veste da se dajo gumbi na miškah obrnit v nastavitvah?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

frikec() ::

OmegaBlue, seveda vemo. Ampak v tem primeru so bili gumbi obrnjeni programsko, kar je povzročalo probleme, če je mašino uporabljalo več ljudi ali pa če je bila namenjena za nek skupen remote dostop.

cholt45 ::

Jaz uporabljam tole in mi je kar fajn. Sicer pa nisem imel nikoli problemov z uporabo desničarskih mišk. Glede na to da nas je okrog 10% levičarjev je ponudba za levičarje izredno skromna kar mišk,kitar ipd. tiče. Nisem pa še naletel na napravo, ki je nebi mogel upravljati zaradi levičarstva, takda ni tako hudo(edino žulje stakneš 5x prej), samo privaditi se je treba.

Adrijan0 ::

Zakaj sploh rabite miške za levo roko in jih rabite z levo. Ker jz kot levičar nism meu nikol problemou.. da bi meu miško z levo.

frikec() ::

Adrijan0: mogoče pa nisi čisto pravi levičar :). Namreč jaz delam čisto vse z levo. Od pisanja do držanja žlice in miške.
Z desno nisem sposoben niti rezati in si zato vedno zrezek najprej na koščke narežem in nato pojem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frikec() ()

Adrijan0 ::

LOL, zdej si me pa nasmejal, sem pol pol.. ne ne use kar se tiče pisanja itd delam z levo, če je kej traba pa tud desno rabim... Uglavnem, že od 6 leta kadar sm prvič dobil miško v roke sem jo uporabljal z desno ane to bo to. A po tipkounici tipkaš tud samo z eno :P >:D

Pyr0Beast ::

.. tipkanje je nekako globalni proces, 'miškanje' pač ni....
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Adrijan0 ::

Pyr0Beast, no blo je rečeno u hecu ampak pustmo stat. Drugače poznam kar neki levičarjev k rabijo miško z desno. Samo tisti k sm ga prej omenu rabi z levo, tko da pomoje to nebi biu problem za nobenega levičarja, to je samo odvisno kako si jo začeu uporabljat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

Pyr0Beast ::

... če drugače povem, če znaš tipkat z obema rokama, boš znal tud miško držat v katerikoli roki. Sicer rabiš nekaj časa, da se prilagodiš na novo konfiguracijo, ni pa nemogoče. :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

LordWorm ::

z mx revo kot se ze omenil mi kr gre s tem da se levi klik za desnega zamenja v control pannel in ne v driverjih.

dodatne tipke zelo pocasi klikam. zdej neki je ce si doma za PCje neki pa ce si na sihtu kjer rabis hitrost in natancnost.
ni podatka

;-) ::

Poleti ko sn mel desno roko porezano sm uporablajl isto miš na levi, pa še nastavitev nisn spreinjal... prvih par dni ti je bed stiskat pa "ciljat" ikone potem pa gre =)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako postati levičar

Oddelek: Loža
365078 (3285) SeMiNeSanja
»

Levičarji in miške

Oddelek: Loža
241920 (1359) s51as
»

Levičar(ne politično)

Oddelek: Loža
232275 (1586) JanK
»

MX610 za levičarje

Oddelek: Novice / Ostale najave
263492 (2531) Raw
»

Katero brezzicno opticno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81009 (898) Sergio

Več podobnih tem