» »

Acer 5920g-302G16Mi PROBLEMI!!!

Acer 5920g-302G16Mi PROBLEMI!!!

sailorman ::

Mam kar nekaj problemov z laptopom pa bi prosil če ma kdo kaksno resitev, namig ali priporočilo

1. Problem z dvd pekačem
Dvd bere in peče cd-je. Bere dvd-je ne peče pa jih. Sprva je max hitrost peke dvd jev padla iz 8x na 2 x, kasneje pa je dvd nehal nasploh peči dvd-je. Uporabljam Windows Xp. Na internetu sem zasledil, da imajo problem le tisti uporabniki, ki so naložili xp-je. Xpji naj bi kao upočasnili delovanje WTF!!!! Kontaktiral sem acer support pa so mi odgovorili, da naj noložim visto pa bo vse delovalo(OMG!!!!)
ma kdo kako idejo!!!!!!!!!! Nočejo pa dat fix-sa ven

2. Po hibernaciji ali ko poklopim ekran se ekran več ne prižge
Če zaprem računalnik ali ga dam v hibernacijo se ne prižge več ekran. Pomaga samo če ga izklopim in ponovno zaženem???????
Se mi sploh ne sanja kako to rešit!!!!!!

3. Na laptopu je gumb za vklopit blotooth pa driverje mam gor pa pise da bloototh ni on???
Pa ta model naj bi mel vgrajeb BT. kaj naredit????????????

4. Ja pa kako z servisom??
Laptp je bil kuplen v trstu. Ma 1 leto mednarodne garancije pa mi ga v slo nočejo servisirat???????? Pravijo da servisirajo samo v slo in v cro kupljene laptope acer.
kaj se mi splača dokupit podaljsanje na 3 leta in če kupim to podaljsanje lahko potem servisiram v slo
Aha pa še to.
dve vrsti podaljsanja garancije:prva je normalno podaljsanje, drugo pa ma se zraven podaljšanje+naključne poškodbe????????????
Kaj se smatra pod naključne poškodbe, a ve kdo ali je že kdo imel podobne izkušnje

Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tommy boy ::

Za drugo točko se malo poigraj z nastavitvami acer emanagement, skratka napajanje in ostalo. Meni se je to isto zgodilo parkrat, da nisem mogel več prižgati ekrana nazaj, ampak ga je bilo potrebno resetirat.
Za ostale točke ti pa ne vem pomagat, jaz imam enakega prenosnika in razen tega me ni še nič zafrkaval. Upam da boš čimprej pogruntal.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik stvarna napaka

Oddelek: Loža
423849 (3184) RejZoR
»

Prosim še meni svetujte pri izbiri prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
332797 (1965) Tim Burton
»

Prenosnik - pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
151622 (1405) TribesMan
»

Mnenje: Acer TM 4601WLMi ali HP nx7010?

Oddelek: Kaj kupiti
71840 (1745) malinavc
»

Kakšen prenosnik???

Oddelek: Kaj kupiti
81266 (1143) kuskus13

Več podobnih tem