» »

Duke Nukem Forever "mogoče" letos

Duke Nukem Forever "mogoče" letos

Slashdot - Pri Dallas-u trdijo, da bo dolgo pričakovana igra izšla konec letošnjega leta. Žal pa so se oglasili tudi iz 3D Realms in sporočili, da ni čisto tako! Teksaški časopis je seveda špekuliral, medtem ko je predsednik 3D Realms, Scott Miller, sporočil, da bodo datum napovedanega izzida, najbrž zgrešili za mesec ali dva. Pravtako je omenil, da je izid na treh velikih platformah (v tem primeru PC, Xbox 360 in PS3) v načrtu, ni pa še potrjen.

Izvorna novica

54 komentarjev

«
1
2

Zheegec ::

Ahahahaha 8-)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tilen ::

Tole bo pa definitivno vredno nakupa. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

darksamurai ::

A ni bilo že zelo veliko takšnih novic? In kje je duke nukem? Po sklepanju iz preteklosti je 90% verjetnost, da špila spet ne bo na police.

SanAndreas ::

Po mojem si Duke Nukem v 3D Realmsu vseskozi samo d..a :D
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

andrea86 ::

Sej se ne kliče zastonj forever..
They make us waiting FOREVER :) lol

xyxyxyxy ::

When it's done.

LOL.:D

Nagi Bator ::

Leta tecejo in tecejo, medtem pa Duke caka "from ever" in postaja vse bolj siv ter pravzaprav podoben Sarge-u.
Samo poglejte zgornjo sliko, ce ne verjamete :D

Matrin ::

3-D realm's lahm živi samo od novic o DN:F :D

opeter ::

Izdaja Preya se je tudi vlekla 11 let. Naposled smo jo dobili leta 2006.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Heavy ::

Pa Prey je bil v končni fazi zelo dobra igra8-O

molotov ::

anyway, na datum izida si s prijatelji(old school gamerji) vzamemo fraj dam in gremo zapit igro :))



btw to bo ena redkih iger ki jih bom dejansko kupil :)

Bellzmet ::

Nobody steals our chicks...and LIVES!

Tr0n ::

Tokrat bi znalo bit, glede na to, da so napovedali se vec materiala (screenshotov, video posnetkov,...).

molotov ::

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum!

BigWhale ::

Wanna dance?

OChack ::

ma nč ne bo letos, zadeva s emi zdi tok verjetna kot takrat okol leta 2000 al 98 ko so naročila poberal po 99DEM
Int€l inside, IDIOT Outside

Goldee ::

Rest in pieces! 8-)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

edge540 ::

Uf ki so časi moje mladosti, ko sem si kupil novi 266 MHz P2 in voodoo 3, v pričakovanju te igre8-)

asgard2.0 ::

3Drealms dont fuck with us, or like Duke will say : you are inspiration for birth control:D


Kumi čakam na novo duketino. Ravno prav sem zamenjal prenosnik. :D
Šiht, CPU , Hrana, Spanje, Šiht ....

Tr0n ::

Pa upam da veste, da bo tale DNF (ce bo res letos prisel) dokaj klasicen FPS, right?

Ne prevec pricakovat.

R33D3M33R ::

Čakaj a je že prvi April?

Pa Prey je bil v končni fazi zelo dobra igra

Prey žal ni bil tako hudo dobra igra. Zame je bil le generična streljanka, ki jo je popestrilo le tavanje skozi portale, antigravitacijski triki, možnost razdelitve v duha in zanimiva orožja. Vse drugo je bil le še en generični FPS.

Če Duke izide letos ne dvomim, da bo kaj daleč od generičnega FPS.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Mavrik ::

Prey žal ni bil tako hudo dobra igra. Zame je bil le generična streljanka, ki jo je popestrilo le tavanje skozi portale, antigravitacijski triki, možnost razdelitve v duha in zanimiva orožja. Vse drugo je bil le še en generični FPS.


Kaj več pa lahko pričakuješ od streljanke? Prey je bil eden boljših predstavnikov zvrsti, ker je dejansko probal nekaj novega in izvirnega, za razliko vsega ostalega sranja zadnjega leta (z izjemno Darknessa).
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Bellzmet ::

No evo, še malo nostalgije...:)

Groovy!

lp

tx-z ::

Uf ki so časi moje mladosti, ko sem si kupil novi 266 MHz P2 in voodoo 3, v pričakovanju te igre8-)


Hehe pa kje so šele časi k sm hotu js igrat Duke Nukem 3D na 33MHz, 8mb rama.....:\ ;) Pa je delal sam 1sličico na 20sekund :D Sam s 66MHz pa 16 rama je bla pa revolucija! Se je že dal igrat, čeprou ne najbolš.... hehe:)) Upam da ne bo zdej isto .... Kšn dobr komp pa ne bo delal :D Ko, če...;)
tx-z

Bellzmet ::

V temle filmu so tudi legendarne izjave. Npr. tudi "I have come here to chew bubblegum and kick ass... and I'm all out of bubblegum."

Nekaterim bo všeč, nekaterim pa sploh ne. Men ga je kul gledat ker me nekatere izjave spominjajo na Duka.

lp

R33D3M33R ::

Kaj več pa lahko pričakuješ od streljanke?

To, da me ne prične po kaki uri igranja dolgočasiti. Ne vem zakaj v Half-Life 1, ki je stara že ohoho let in sem jo že šestkrat preigral še vedno uživam.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Roadkill ::

Ta citat bi se za DNF glasil bolj nekaj v stilu:

"I will come there to chew bubblegum and kick ass. But when I will finally come there I will probably be out of gum."
Ü

opeter ::

To, da me ne prične po kaki uri igranja dolgočasiti. Ne vem zakaj v Half-Life 1, ki je stara že ohoho let in sem jo že šestkrat preigral še vedno uživam.


Točno tako! Ni dosti FPS iger, katere bi ponovno preigral. So pa tudi biseri... Ena od the je Duke Nukem 3D.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

]Fusion[ ::

Dejansko je to igra ki jo bom mogoče kupo, pač legenda igračkarske zgodovine :) Nekaj za vnukom kazat :))
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

darkolord ::

Počasi bi pa res bil že čas za tole... Zdaj je že vedno več takih, ki so Duke Nukem 3D "zamudili" in DNFja ne bodo jemali kot naslednika legendarnega DN3D...

Zgodovina sprememb…

DJ-DUST ::

Duke Nukem "fornever" :P

tx-z ::

Anyway, tut če bo..Ne bo za pc, tko da je isti k**** :\ :'(
tx-z

goranTNT ::

Dej prosm nehite z temi fornever forami ker to je ze miljonkrat obrabljena fraza in je ze stara kot sam duke.

WhiteAngel ::

Duke me spominja na Chucka Norrisa.

Je že deset let mrtev, samo smrt se še ni upala soočiti z njim.:)

DeletedUser ::

Duke Nukem Forever je samo ime. Zdej samo še rabjo enga da jim nardi
top igro, v njo vrzejo 3d model duka ter dajo na škatlo prepoznaven
title. :)

opeter ::

Duke Nukem: Reloaded
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

[D]emon ::

Kaj več pa lahko pričakuješ od streljanke? Prey je bil eden boljših predstavnikov zvrsti, ker je dejansko probal nekaj novega in izvirnega, za razliko vsega ostalega sranja zadnjega leta (z izjemno Darknessa).


Ahahaha, ne me smejat. Prey je sam kul zgledu, pa tisti portali so bli kulj. Drugac pa zadeva na nivoju Dooma 3, dolgocasna do amena. :D

MATiCEK ::

Meni se glih ni zdel Prey dolgočasen do amena in pa na nivoju Doom 3. Prav nasprotno od Doom3. Edino kaj imata za mene skupnega je pogon.

Kaj se pa DNF tiče, ko sem si ogledal on trailer oz. spoiler ... po videnem mi diši da gre spet za predelan Doom3 pogon. No nevem, upam da se motim !?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MATiCEK ()

dukenukem ::

itaq da je duketina zakon :D da bojo babe v igri ,cigareti,pjača,droge,sex,ter seveda dobri dialogi in dobr masakr :D

Looooooka ::

maticek verjetn mislis
dnf bo laufu na predelanem ut enginu...k so ga kupl ze pred mislm da 2 leti in po njihovih besedah cist predelal....tko da ni panike da bomo gledal temne spile =)

Macketina ::

IMO bistveno pri kateremkoli FPSju (ali Duku) je, kako so sestavljene sobe. Half Life ima tukaj odlicen flow, Return to castle wolfenstein, Prey ali orginalna duketina pa tudi. Dovolj secretov, dogodkov, sprememb, pri HL1/2/EP1/2 se zgodba, soba mora biti povezana, polna zanimivosti... ne pusta in brezvezna kot pri vecini genericnih streljank.

Trenutno preigravam orginal duka v visoki locljivosti... se vedno hudo... :D

MATiCEK ::

Looooooka tega sem mislo ja 8-) Mi res deluje kot Doom3 pogon.

Codename_47 ::

fornever

MrStein ::

Duck Nukem ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

desperados ::

Ah pa kdo bi verjel, ko sem prvič slišal za to igro sem bil še na amd k5 100mhz :D
Ali pa že mogoče na p1 200mmx

TokioGangsta ::

Tale Duke mi že zgleda tak kot H. P. Baxxter iz Scooterja:D
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Atomic_pudding ::

DNF - Did Not Finish :) Ne, sej vsi upamo da bo, hehe
LP

Matev ::

igra-pričakovanje naše mladosti, ki jo bodo očitno igrali naši otroci

Saladin ::

Pravtako je omenil, da je izid na treh velikih platformah (v tem primeru PC, Xbox 360 in PS3) v načrtu, ni pa še potrjen.

Po x letih developmenta in slabo leto pred izzidom igre še ne vedo, na katero platformo jo bodo izdali?

Dober znak, ni kaj.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duke Nukem Forever (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
74294314 (11977) Testman42
»

3D Realms šli rakom žvižgat, Duke Nukem Forever tudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
9212130 (6466) T-Majo
»

Take-Two Interactive toži 3D Realms

Oddelek: Novice / Tožbe
184354 (3169) Tr0n
»

Duke Nukem Forever - It's alive!

Oddelek: Igre
152033 (1472) BigWhale
»

Prey bo dobil nadaljevanje

Oddelek: Novice / Igre
253279 (2364) Alpheus

Več podobnih tem