» »

wireless in daemon spy

wireless in daemon spy

anjos ::

Pozdravljeni,
imam eno težavo, in sicer: na laptopu gori modra/rdeča lučka za wireless internet,kar pomeni,da če gori modra je wireless vzpostavljen, če gori rdeča ni brezžičnega omrežja. Modem za brezžično omrežje deluje, tako da je problem v laptopu.
Ko gori rdeča lučka in želim laptopa ugasnit, se vedno prikaže: Dokončevanje programa Daemon spy... Ta program sem iskala v iskanju-datoteke mape, iskala v "dodaj/odstrani programe", a računalnik ga nikjer ne najde. Sigurna sem, da ravno ta program onemogoča povezavo z wirelessom, saj ko je z brezžičnim vse ok, se daemon nikoli ne prikaže. Antivirusni program (Avast) in Spyboot nič ne zaznata...

A mogoče kdo ve kako se rešiti očitno tega virusa ali karkoli že je,da bo brezžično omrežje spet delovalo (žični internet seveda dela)...
Hvala za odgovore:)

TESKAn ::

Po kratkem googlanju je ta programčič del daemon tools - ov od verzije 4 naprej. Pogooglaj za rešitev, ni tako težko:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

jan01 ::

To te bo izučilo, da med instalacijo ne klikaš samo next, i agree, finish in tudi kaj prebereš. Ko snemaš nikoli ne obkjlukaj nobenih instalacij toolbarov, vedno izberi, da nočeš nič dodatnega posnet, vedno izberi možnost, da nočeš nič pomagati(=reklame)...

anjos ::

Na googlu sem našla ta program, vendar kako naj naredim unistall,če pa tega programa na laptopu sploh ne najde...pogledala sem vsepovsod, tudi v system32 kot piše na njihovi spletni strani(če bi program slučajno bil starejši), a ga nikjer ni...

Naj cel program instaliram še enkrat in ga potem unistalliram? Ne bo spet ostalo kaj na računalniku?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri AP (access point)?

Oddelek: Kaj kupiti
224071 (2018) ToniT
»

Linksys WRT160NL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7222167 (9135) betko007
»

Problem z wireless ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
261914 (1561) AlphaOne
»

SecureW2; Žična in brezžična povezava na istem laptopu (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
577730 (7076) ArchNem
»

Rdeča lučka na matični plošči

Oddelek: Pomoč in nasveti
142960 (2825) gorenjc

Več podobnih tem