» »

Psihologija spletne trgovine

Psihologija spletne trgovine

madicho ::

Sem dijak 4. letnika Gimnazije Novo mesto in v seminarski nalogi raziskujem spletne trgovine in uporabo le teh.
Priskočite mi na pomoč. Rešite anketo, ki Vam ne bo vzela več kot 2 minutki. Prosim za iskrene odgovore. Anketa je anonimna.

http://www.prosimpel.net/anketa/

:-D Hvala

povejte naprej ;)
Me, myFriend and WorldWideWeb

xabre ::

Imaš vprašanje o spletu, ne znaš pa linke limat.:|

madicho ::

http://www.prosimpel.net/anketa/

ah ja.. slovenija itq
Me, myFriend and WorldWideWeb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madicho ()

The_hammer ::

Edit:sm vidu da si popravo, brišem post

Lp
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

To, da moraš downloadati word datoteko, jo odpreti, izpolniti, shraniti in potem uplodati je preveč zakomplicirano. Večina ljudi ne bo hotela odgovarjati na tako anketo.

Zakaj ne narediš ankete, ki jo je mogoče "naklikati" preko spletnega brskalnika?
sudo poweroff

urban99 ::

da preskočimo naslednje vprašanje :)

Surveymonkey

madicho ::

am.. ker je profesorca rekla, da lahko od nas zahteva, da ji pokažemo izponjena ankete :)
Me, myFriend and WorldWideWeb

poweroff ::

Saj vsak spodoben software za spletno anketiranje omogoča ogled rezultatov za posamezno osebo.
sudo poweroff

madicho ::

ja bejž ne ga srat :D

v bazo se shran ip, in videš za posamezen ip katere odgovore ti je podal, pol tega lahko še onemogočeš da večkrat izponjejo.
na žalost nimam glih toliko znanja, da bi sprogramiral anketo. hotscriptov pa če se le da, se jih ne poslužujem.

sm se že na začetku odloču, da bom takole naredil. in je kr dobr odziv. še kakšno punco bi rabil, pa kakšno starejšo osebo :)
Me, myFriend and WorldWideWeb

Matek ::

hotscriptov pa če se le da, se jih ne poslužujem.

Kak pameten razlog? Zgoraj podan link je odlicna resitev za take manjse anketice.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

poweroff ::

v bazo se shran ip, in videš za posamezen ip katere odgovore ti je podal, pol tega lahko še onemogočeš da večkrat izponjejo.
To zna vsak web-based software za anketiranje.

Splača se inštalirati kakšen Lime Survey (č e se ti ljubi s tem ukvarjati), ki je res zmogljiv in brezplačen.

Prednost je pa v tem, da imaš rezultate zelo hitro obdelane - samo z enim klikom.

sm se že na začetku odloču, da bom takole naredil. in je kr dobr odziv. še kakšno punco bi rabil, pa kakšno starejšo osebo :)

Hja, na internetu, sploh pa na temle forumu lažje dobiš mlajše in moške (le zakaj, hehe).

Poiskusi objaviti link še na kakšnem drugem forumu. Kakšnem bolj "ženskem", recimo Ringaraja ali kaj podobnega (tam so tudi starejši).
sudo poweroff


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E-ankete (izdelava, analiza, ... )

Oddelek: Pomoč in nasveti
61438 (1384) bsslo
»

Anketa o igranju rač. iger, za diplomsko nalogo

Oddelek: Loža
202915 (2251) imagodei
»

Pomoč pri seminarski nalogi ...

Oddelek: Loža
173210 (2792) kLuKeC
»

HTML vprašalnik preko e-pošte

Oddelek: Izdelava spletišč
222191 (1868) MihaFirst
»

anketa z vec moznostmi

Oddelek: Izdelava spletišč
121524 (1403) Packač

Več podobnih tem