» »

Google ne prikaže strani na freehostia.com

Google ne prikaže strani na freehostia.com

MihaFirst ::

Pozdravljeni!

Imam nekaj strani na strežniku freehostia.com. V meta tag sem dodal obsežen seznam ključnih besed, opis itd., stran sem ročno vpisal v Google, slednji pa mi strani kljub temu ne prikaže med zadetki. Stran ima naslov, ki ni tako splošen, da bi se zgubil med ostalimi zadetki....

Kaj lahko storim? :\

bluefish ::

pa je že dolgo od tega vnosa? Morda lahko priplepiš konkreten link do strani, če ni skrivnost.

MihaFirst ::

LINK

Zdej, res zelo dolgo še ni, ampak mislim, da mi tudi drugih strani ni prikazovalo :\

R33D3M33R ::

Nekaj je že poindeksiral. Svetujem ti, da še malo potrpiš. Če hočeš malo več nadzora nad indeksiranjem, ti svetujem uporabo Google Wemasters Tools
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

MihaFirst ::

OK, najlepša hvala. :)

Bom kr tule postavil še tole vprašanje:

Kako pa določene podstrani, torej dokumente na istem serverju skrit pred googlom? 0:)

LP

R33D3M33R ::

Ustvari datoteko robots.txt v katero dodaj vsebine, ki bi jih rad obvaroval pred googlom. Več branja
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

MihaFirst ::

Najlepša hvala. Sem prebral in uredil zadevo 0:)

T0RN4D0 ::

edward, razrednika pozdravi :D

MihaFirst ::

Bivši dijak, I belive? :D

T0RN4D0 ::

True =] Lahko rečeš kr da ga tornado pozdravla bo vedu za kaj se gre :D

popster ::

finta je da google in indexira brezplačnih strani. A je vseeno indexiral? zgleda vredu da freehostia

SurfMan ::

Kje si pa to pobral, da ne indexira free sites? Meni je do zdaj še vse.

popster ::

na neki strani je pisalo, so pa meni placnisko domovanje tko da mozno da so res malo pretiravali

680x0 ::

Google indeksira vse, lahko pa lastnik strani omeji indeksacijo z robots.txt. V popsterjevem primeru so verjetno omejili indeksacijo zastonjskih strani, da bi promovirali plačljive, je pa to bolj izjema kot pravilo...

popster ::

brezplacen hosting:ce vnesem v google inurl:(nekaj iz naslova strani) enostavno google ne najde. Strani so na slohosting in ostalih brezplacnih hostingih..

Za razliko placljiva domena je bila v googlu najdena priblizno po 7ih dneh od registracije.

google lahko najde brezplačne strani, vendar najberz z manjso prioriteto ali samo z linki ki jih najde na drugih straneh
vse strani so imeli izpoljnjeno: title, meta keywords, description, content

edino mozno da je slo za to da je "google bot" najprej dobil informacijo iz strani ki so bile v razvoju in jih zato izlocil (npr strani brez slik, brez title, brez metadata,ali kaj takega)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

Tody ::

Kaj neki kle razglabljate... uporabite njihov admin tool pa boste vidl kako in kaj... lahko da ma slohosting kak NO FOLOW naštiman pa ste itak konc :D

SurfMan ::

In eto še primer s freehostio: Iskanje v googleIskanje
Stran je pa cvicek.freehostia.com
In to na prvi strani :D
Skratka google indexira vse kar mu dovoliš in pika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google ne najde moje spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
275378 (4375) Vzdevek
»

Dobra duša wanted...

Oddelek: Izdelava spletišč
251928 (1044) DonMatejo
»

Čimbolj neboleča predelava strani

Oddelek: Izdelava spletišč
313157 (2048) R33D3M33R
»

Googlov botek noče povozit strani?!

Oddelek: Izdelava spletišč
171786 (1282) Brilko
»

Kadar želite kaj skriti, bodite temeljiti

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
72260 (2260) minmax

Več podobnih tem