» »

HASP Emulatorji

HASP Emulatorji

msenjur ::

torej, uporabil sem ze iskanje, pa ni bilo nic uporabnega!

Potrebujem nekoga k je ze uspesno emuliral hasp hl z prog. od Brain Studia "hasp emul preprofessional edition..."

Jest sm 10x prebral navodila, obiskal vse mozne strani na netu, in mi je vmes enkrat celo ratalo, da je prebral passworde, ampak sem neki nepremisljeno klikal in nisem nic naredil! sedaj pa noce vec nikakor tok dalec pridit!

pridem tok dalec:

pač zaženem itak, pa dam Install hasp emulator driver, in ga instalira, sam zdi se mi, da bi se mogu zdej ze povezat z kljucem, pa se ne. pol dam Install original hasp driver, no in pol mi napise not found hasp emulator driver! no in tukaj se moje znanje in počasi zivci ustavijo!

kako naprej???!!!

Hvala za hitre odgovore!!!

samomas ::

Uspelo mi je s tem programom emulirat HASP4, medtem ko HASP HL nikakor. Uspelo mi je priti do dump datoteke, katero moraš potem poslati Glashi, da ti naredi reg datoteko. Problem je dobiti ali narediti program, ki ti avtomatsko spremeniti dump datoteko v reg datoteko. HASP HL ima tudi dvojna gesla, kar je še dodaten problem oz. težava pri emuliranju le tega.
Vse to pa samo v smislu legalne izdelave varnostne kopije ključa.
Več o tem pa najdeš na tudi na:
Larry home page
Woodman forum
Vse o ključih
Exetools forum

LP

msenjur ::

ja sej sm poslal gashi file, in hoče 400 dolarjev!!!!!!! ma cel nov program tok stane!

torej, gremo v illegalo, a se da kej narest?

OmegaBlue ::

Ne. ste že tako bili na tankem robu - Pravila
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mikrotik prekinjena pppoe povezava

Oddelek: Pomoč in nasveti
262893 (2017) Bencc
»

Top prenosnik za top ceno 899€

Oddelek: Kaj kupiti
283099 (1987) Magic1
»

Disable Driver Signature Enforcement.

Oddelek: Pomoč in nasveti
8594 (428) zee
»

USB dongle

Oddelek: Strojna oprema
111348 (1043) mlamat
»

hlktmp ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71751 (1751) Kenshin

Več podobnih tem