» »

mrežna kartica

mrežna kartica

bostek ::

zanima me katero kartico priporočate da jo kupim?

bastadu ::

Kupi Geniusovo, ki stane nekje od 2,5-3kSIT in dela dobro v vseh vrstah operacijskih sistemov... Jaz še nisem imel nobenih problemov z njo... Če pa si malo bolj zahteven in ti ni škoda denarja, pa kupi kakšno 3com, ki so pa itak najboljše, ampak precej drage. Odločitev je tvoja:\\

Han ::

Comtron prodaja Planet kartico z Realtek procesorjem in WakeOnLan priključkom za manj kot 3k SIT. Deluje brezhibno, Win2k in XP jo avtomatsko prepoznata, za Win9x in druge sisteme pa je priložena disketa...

ta-mau ::

katero mrežno pa predlagate da bi vzeu za notebooka??:\\

dr.J ::

3com najboljši ??? Potem z mrežo še niste kaj resnega delali. Imam dve mašini povezani direktno s crossover kablom in sem - naivno - dal noter 3koma. Prenosi so bili precej kilavi (začelo se je obetavno , kakih 11 MB/s, a je po nekaj seundah zadeva padla na 6-7 MB/s), tako da sem tzamenjal kartice za Intel Etherexpress 100, ki delajo skoraj na teoretični hitrosti (11,7 MB/s). Zadnji driverji, se razume. Pač, taka je moja izkušnja. Sicer pa je kak RealTek ali SMC tudi dobra izbira, saj za ceno ene 3komove kartice dobiš kar štiri druge.

Tomi ::

Tudi jaz imam samo pozitivne izkušnje z Genuisovimi, takod a ti jih lahko samo svetujem.
Za laptopa pa se da nabaviti mrežno za PC card, samo so dokaj drage. Malo poglej po cenikih, pa se odloči, koliko ti prenese žep.
metrodusa.blogspot.com

bostek ::

kaj menite o 3com fast etherlink xl 10/100MB tx

ToniT ::

Take it.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gigabitni switch

Oddelek: Omrežja in internet
302811 (2265) ender
»

Intel Pro/1000 MT Server Adapter Dual Port

Oddelek: Strojna oprema
182689 (2440) Spc
»

Gigabitna mrežna povezava

Oddelek: Omrežja in internet
484051 (2468) Spc
»

Problem s prenosom podatkov v LANu

Oddelek: Omrežja in internet
91207 (1014) marsovcek
»

Zakaj mi preko mreže vleče samo 2 MB/s??

Oddelek: Omrežja in internet
231212 (982) bastadu

Več podobnih tem