» »

Kateri trdi disk?

Kateri trdi disk?

migič ::

Ajd folk rad bi kupil trdi disk, pa me zanima kerga mi predlagate. Plošča podpira pa ata/66.
(dobri rezultati, hitrost, tihost,...):D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

ChiefThunder ::

IBM-a ne kupuj, ker so v pizdi, se kvarijo. jz ti priporočam kakšnega maxtorja, kjer za malo denarja dobiš velik. Recmo 60GB stane 35k oz 38k za 7200 r/m različico. sam so baje precej glasni, zato se vpraš če sploh rabiš 7200 disk. pol maš pa še seagatovo barracudo (IV), ki je zelo tiha... no, sej ti bodo lastniki obeh modelov še kaj povedal. :)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

asteroidk ::

maxtorja kup toj 1x1 so najbolsi trenutno na trgu pa tut dragi niso prou prevec .... glede glasnosti 7200 r/m modelou... jest ga mam pa ga ubistvu ne slism (sicer mam dokej mocn vent na procu mi to sundr dela). Glasnost ni problem.. recem ti kup si maxtorja 7200 r/m (vrjetn bo mu tut ata133 podporo(moj ma).. k bos rabu ko bos nou komp kupvou da ti nebo se diska treba ;) podpira pa itak tut ata66 :)
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

OldSkul ::

Še en glas za maxtorja.Mam doma 40 Gb različico, dela brez napak že eno leto pa en mesec.

migič ::

Dej povejte mi če se sploh opazi razlika med 5200/7200rph/min, al so razlike zanemarljivo majhne:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

tha_man ::

Seagate Barracuda IV je praktično neslišna (tudi če imaš tiho računalo) in prav lepo hitra. Razlika med 5400 in 7200 se opazi ko delaš z diskom take stvari da ful melje, pri nalaganju standardnih programov pa takih malenkostih pa ne boš opazu razlike.

ghibly ::

Maxtor 60GB
Jaz ga mam in ga ne dam

MikroB ::

Jez mam pa IBM (40 G, 7200) pa dobro dela. Čeprav je bil malo drag;( Razlika med 5400 in 7200 pa se kar pozna...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri HDD kupit (60Gb,ATA100)

Oddelek: Kaj kupiti
111118 (796) tx-z
»

Tihi diski?

Oddelek: Strojna oprema
381944 (1301) burekar
»

kateri disk kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
483173 (2365) MadMax
»

Ker disk (5400 al 7200rpm)

Oddelek: Kaj kupiti
181555 (1237) Trdi
»

Kateri Disk?

Oddelek: Kaj kupiti
181836 (1543) Quake

Več podobnih tem