» »

napaka company of heroes

napaka company of heroes

tudiprow ::

lep pozdrav

rabim nasvet in sicer glede igre.
mam na novo istalirano visto ultimate,sem pobral vse posodobitve in nato instaliral še coh.
stvar se zažene normalno z introti in nato pridem v menu, izderem igro in začne z nalaganjem ko pa se nalagaje konča, igra preneha z delovanjem. vista mi javi da je nastal problem in zato se bo igra prekinila.coh pa mi javi naslednjo težavo.

\DOCUMENTS\MY GAMES\COMPANY OF HEROES\WARNINGS.LOG
\DOCUMENTS\MY GAMES\COMPANY OF HEROES\CONFIGURATION.LUA
\DOCUMENTS\MY GAMES\COMPANY OF HEROES\PLAYBACK\TEMP.REC
\DOCUMENTS\MY GAMES\COMPANY OF HEROES\1-14-2008_14_50_16_ERRORLOG.TXT
\DOCUMENTS\MY GAMES\COMPANY OF HEROES\1-14-2008_14_50_16_MINIDUMP.DMP

pc je nov intel6600quad, 8800gt 512, 4gr, msi p35neo.

sem probal če je problem v ramu in sem odstranil 2grama in je bilo isto.

če ima kdo kako idejo naj mi pomaga
hvala

jan01 ::

Si posnel najnovejši patch? http://www.companyofheroesgame.com/updates/
Prvič rabiš iz 100-140, drugič iz 140 -170, tretjič 170 do 171. Pa drivere za grafično imaš tudi najnovejše?

tudiprow ::

hvala za odgovor bom poskusil tudi to. kar se tiče gonilnikov je pa vse posodobljeno do konca.

hvala.

tudiprow ::

Sem poskusil kot ste mi povedali in kljub zadnjim patchem mi javi isto napako in stvar ne dela.

prosim še za kako idejo hvala.

z1ggy ::

cudno, na vista ultimate dela normalno meni ceprov imam 32 bit, nevem kaj imas ti.

predlagam da pogledas na RelicNewsForums za kasno resitev.

to, pa vedi da 1.71 patch ni zadnji ce hoces igrati online. ce nimas expansiona opposing fronts, bos moral instalirati 1,7 gb velik patch, in potem se dva po 130mb. seveda ce imas opposing fronts, samo instaliras to in pa 2 130mb patcha.

mogoce je problem v igri in rabi patche, vem da sem bral da so bili problemi z quad procesorji in podobno, vista je tudi delala pocasi. ce patchi ne resijo tezav, kot se rekel, na tistem forumu vprasaj kaj se da narediti.

tukaj so pa linki za patche za manual download:
coh patch

pa ce ti dela, povej da bi kdaj skupaj igrali online, ne poznam nobenega slovenca ki bi spilal to.

tudiprow ::

Lep pozdrav vsem in hvala za odgovore.
kar se tiče pc sem odkril napako.Problem po mojem je bil v povezavi ram-matična plošča.Sedaj sem nesel pc nazaj v trgovino naj mi to poštimajo. Ko bo to urejeno bom poskusil vse znova in testiral. Če stvar dela se z veseljem dobimi na netu in naredimo ofenzivo.


Hvala za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tudiprow ()

z1ggy ::

cudno tole z ramom... dobro da je garancija :)

ce ti bo delalo posli PM. ravno zdaj so dali ven 2v2 automatch beta bi blo dobro probat to :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Age of empires IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5910488 (942) ahac
»

Company of heroes 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7817556 (4314) keba
»

company of heroes op pomoč

Oddelek: Igre
253304 (2533) fireX88
»

Problem pri patchanju iger

Oddelek: Igre
71141 (940) tilen_1
»

Že izdani demoti ali cele igre na DX10?

Oddelek: Igre
61525 (1282) M-XXXX

Več podobnih tem