» »

Katero plato naj izberem...

Katero plato naj izberem...

rap3r ::

Kero plošo nej kupm ELITE K7S6A ali ELITE K7S5A ali EPOX 8KHA+!Zani me v čem je razlika med k7s6a in k7s5a in ali k7s5a oz tud s6a omogočata navijanje po korakih po en Mhz v biosu...pa mogoče izkušnje tistih k jih mate!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)
  • spremenil: rap3r ()

VASkO ::

k7s6a ima nov sis745 cipset s podporo ddr333 ramu, vendar je po testih s plato nekaj narobe (mogoce trenutni BIOS), saj v asinhronem nacinu fsb 133mhz:RAM 333mhz ne doseze nic boljsih rezultatov kot starejsa k7s5a (ddr266 plata). Pri starejsi elitki ne mores navijat skoraj nic, razen preko FSBja v res velikih korakih, k7s6a ima moznost spreminjanja mnozilnika preko DIP stikal. 8kha+ ima hitrejsi kt266A cipset - super plata, ima tudi vse navijaske moznosti (mnozilnik, RAM, fsb, voltaza... v BIOSu) - vzami 8kha+, ker je cena, kot vidim res nizka.

rap3r ::

a v elitki se tud z novim biosem neda nč spreminjat?A množilnik tud ne?pr epox se pa da?pr epox mi sam via čipset ni ušeč!rd bi mel plato nanjo bi dou durona in da bi mela plata čimveč možnosti za navijat pa lukne za vodno!cena pa pod 30000?!A 8kha+ ma lukne?!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rap3r ()

rap3r ::

pa kje bi pr ns dobu najcenej epox?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

VASkO ::

sem ti v zvezi z navijanjem vse napisal (znas brati? :\\ )

epox ima lukne za vodno (to imajo itak vse socket A plosce), VIA KT266A pa je zelo zrel cipset - nic bat.

za cene pa malo online cenike poglej, saj ni tezko...

rap3r ::

Ok sori pa res sm spregledu!Bom vidu elitko bi zlo rd mel zato ker nimam keša za ddr sam kukr pravš zlo slaba za navijat tko da to mi tud ni ušeč!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

whatson ::

Nauči se pisat naslov teme... (sedaj sem ti ga spremenil jaz); Kot piše v pravilniku foruma...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

ChiefThunder ::

kaj pa nova Epox platka s KT333? košta 3 jurje več kot stara različica... ma kdo izkušnje?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

TylerDurden ::

epox 8khal isto kot 8kha+, samo da ima dip switche ter en pci manj. brez davka v ve-milu 22 jurjev.
Let\'s make some soap ...

rap3r ::

Kje si to reku da je?!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rap3r ()

rap3r ::

Pa prosu mi da mi poveste kaj vi predlgate nimam keša za ddr zdej kupt rad bi pa plato z sdr in ddr ramom z luknami za vodno zelo hitro in stabilno ter z velik možnostmi za navijanje! Predlogi zelo dobrodošli!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

VASkO ::

haha, take plate pac ni - zelo hitre SDR+DDR plate ni, so v bistvu vse pocasnejse od cistih DDR plat ravno zardi podpore SDR RAMom, so pocasnejse tudi takrat, ko v njih vtaknes DDR RAM. Edino, kar se spomnim, kar pride v postev, je kaka Asuska z AliMagic C cipsetom - samo te so drage ko pes in to se glih ne sklada s tvojo denarnico (ce niti za RAM nimas). Predlagam ti, da nekako probas prodati svoj SDR RAM, ali pa se pocakas kaksen mesec, da cene RAMa padejo in si potem omislis cistokrvno DDR plato.

Drugace je pa dosti plat, ki bi ustrezale tvojemu opisu, samo imajo pa samo DDR slote.

rap3r ::

Hvala za info!Sm se odloču da bom uzel epox 8kha+ in 256 PC2100 ddr rama zdej bi te pa še prosu če veš kje bi to lahk dobu najcenej!Pa še to a bi blo ok če bi dou gor durona 1200(morgan)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

globoko grlo ::

www.najdi.si

pa poglej kere štacune majo online cenike pa boš videl, sicer je velik dela ampak boš že

lp

rap3r ::

Kaj pa ELITE K7VTA3 V2.0 a kdo kej ve kako se tole kej navija?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

ChiefThunder ::

podobno kot Elite K7S6A, se pravi slabo. Voltaže ne morš spreminjat, pravtako ne množilnika FSB je zlo omejen (100/120/133/140/150mhz)... če hočeš navijat, kup epox, pa je.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

rap3r ::

A bi blo pol ok met durona 1200 morgan jedro pa 256 ddr rama gor?!A te duroni se lahk še odklepajo?In če lahk množilnik v plati spreminjaš?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

SN ::

Zber tisto plato na kateri ni nič integrirano (grafika,itd) in se da dobro navijat. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava plate...

Oddelek: Kaj kupiti
171289 (1038) LordKnedl
»

Duron 1.3 ali Athlon XP 1600+

Oddelek: Kaj kupiti
221660 (1309) HUDiR
»

p4 ali tb ?

Oddelek: Kaj kupiti
131312 (1155) krucymucy
»

elite K7S5A težava (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
744322 (3486) Uporabnik

Več podobnih tem