» »

C particija se je preimenovala v F

C particija se je preimenovala v F

brdi ::

Velik problem, na 500Gb disku imam 3 particije in sicer prva 50Gb je C sistemska, nato F 200Gb in H 250Gb, vendar hotel sem formatirati komp in ko bootnem cd in pridm do izbire particij je 1 particija F druga particija C 200Gb na kateri je veliko podatkov. Kako naj resim da bo spet C particija 50gb katero koristim za sistem ?

ce pa se zazenem winse, mi v manageru pokaze c kot boot in F kot system ! A se da kako resit ta problem ? Nujno in hitro bi rabo resite .


Lp

Loki ::

c moras spremeniti nazaj v primary ali master partition ali kakorkoli se ze rece. part manager, ki pride z xp install cdjem, je za take stvari bolj lesen (z njim lahko resis edino tako, da zbrises vse particije in jih nanovo naredis), fdisk od win98 je recimo ze boljsi, particijo pa itak kasneje sele formatiras v ntfs.
I left my wallet in El Segundo

solatko ::

Poišči program Acronis partition expert in poglej kako imaš sploh razdeljen disk. Če podobnih zadev še nisi počel, se sam raje ne loti kakšnih popravkov, saj boš hitro izgubil vse podatke v primeru napačnih potez.

brdi ::

To se delal z partition magic 8 oz za kaksne probleme z particijami ! Ja in problem je tuki da sedaj ko sn priso do partition magica in easeus partition manager sta oba 2 pokazala disk 1 kot bad WTF? v disk managmentu od XP pa je normalno razdeljeno.

Sedaj za vsak slucaj delam backup podatkov in bom probal na novo sparticijonirat disk, ali se naj prej kaj drugega naredim ?

Ker mi easeus partition manager javu error on disk 1
Partition overlapped
partition 2 (102400893-512004464)
partition 3 (512001960-9767693)

stistnem ok in potem je cel disk BAD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

spreminjanje particij...

Oddelek: Pomoč in nasveti
212174 (1653) superb_
»

Prosim za pomoč pri instalaciji Windowsov

Oddelek: Pomoč in nasveti
452801 (2341) mitja12345
»

2 particiji v 1

Oddelek: Pomoč in nasveti
61073 (1048) marc100
»

Kako narediti particijo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211821 (1581) DaDek
»

Kako povečati particijo na delujočem sistemu

Oddelek: Pomoč in nasveti
64157 (4157) pecavar34

Več podobnih tem