» »

500 Internal server Error?? Why?

500 Internal server Error?? Why?

cahahopie ::

Če mi server javi napak "500 Internal Server Error" in potem ko odprem error log in mi napiše da je napaka v vstici 8206 v browsercap.inc ... in se na tej linija nahaja tale zadevšna:

[AE/2.1 (linux)]
browser=AE/2.1(Linux)
version=2.1

Namreč v errorju mi je napsal:

Premature end of script headers: /apache/php/php.exe
PHP: Error parsing ./browscap/browscap.ini on line 8206

Torej to bi naj torej pomenl, da to ni združjivo s to vrsto brovserja?
Hmm... kaj bi blo pa zdej narobe.... grr... tisto v zvezi headerji in cookiji pa vem kako se dela.. tako, da ni fora v moji nevednosti... morda je kakšna blesava napaka, ki je ne najdem...
Aja pa to mi namreč napiše ko se redirectam na drug pejđ oz, ko naprimer user klikne.. "za vrnite kliknit tukaj".

PaJo ::

Hm...
Ce uporabljas winse in na njih apache server z php podpro, probaj podporo v apcheja vkljucit kod modul ne kod fiksni del apcah, namrec podoben problem sem imel jaz na eni windows masini in ko sem inkludal php kod modul je spilalo vse kod suszica, probaj:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

cahahopie ::

No fora je bila samo v narobnem poimenovanju fajla na kterga sem se redirektu (pa čeprav sem najbolj v njega bulo). Sam ni mi jasno zakaj mi je pa takšno napako javl.. drugače javi Error file not found!.. ne pa tole... hmm... Čudna so pota ..Indijanska? (>>Apache:D ).

_davidM ::

Zdravo!
Jaz sem naletel na kej problem, pa ker se tiče errorja 500, bom kar tukaj napisal. Torej, če hočem na strežniku odpreti stran (s končnico .php, .html mi deluje normalno) mi javi 500 Internal Server Error. Ko sem pogledal v DirectAdmin pol log-e, pa najdem vrstice:
[Sun Mar 1 10:30:18 2009] [alert] [client 86.61.66.57] (2)No such file or directory: FastCGI: failed to connect to (dynamic) server "/home/zupnija/domains/zupnija-mirnapec.info/public_html/fcgi-bin/php-fcgi.fcgi": something is seriously wrong, any chance the socket/named_pipe directory was removed?, see the FastCgiIpcDir directive
[Sun Mar 1 10:30:18 2009] [error] [client 86.61.66.57] FastCGI: incomplete headers (0 bytes) received from server "/home/zupnija/domains/zupnija-mirnapec.info/public_html/fcgi-bin/php-fcgi.fcgi"
Stran je delovala, po tem ko sem naložil neke popravke za stran, potem pa danes zjutraj pogledam, pa to.. Stran če jo odprem lokalno na AppServ-u mi deluje normalno.
Kaj je FastCGI ne vem, tudi upravljalec strežnika ne ve povedat kaj in kako.
A, pa še to. Druge strani, ki so na tem strežniku delujejo normalno.
Na kakšne nastavitve strežnika se ravno ne spoznam, zato prosim za čimboljšo pomoč. Hvala!

Kot kaže se je problem rešu "sam od sebe".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _davidM ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IIS server na Win7 64bit

Oddelek: Programska oprema
161289 (1060) racunalnicar
»

Joomla email

Oddelek: Izdelava spletišč
111321 (965) urosh
»

Kateri Web Host?

Oddelek: Omrežja in internet
132026 (1515) ferjan
»

phpBB forum; a dela na IIS?

Oddelek: Programska oprema
221872 (1601) boych
»

forum...

Oddelek: Izdelava spletišč
101137 (911) nemesis

Več podobnih tem