» »

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy

Xplicit ::

a je ze kdo spilal?

sm si zanc demo dol potegnu, pa me je kar navdusilo.
sam zanimam me ce kdo ve (predvidevam da je tukaj ksn star wars fan) kaj je razlika k mas na zacetku na izbiro vec lightsaber-ov?
k mas ene 7 razlicnih 'rocajev', poleg tega pa lahko izbiras med enim, dvema mecema in staff-om (2 meca povezana) poleg tega pa imsas se
na izbiro vec barv 'rezila' (modro, zeleno, oranzno, rumeno in vijolicno) - kje je fora

kaj naj bi se meci razlicno obnasali v boju al je samo 'skin' (tako kot pri karakterjih - lahko izbiras male/female alien/human, ...)

JayKay ::

Mater si hiter...špil je že kar en čas zunaj...

Frke z saberji ni nobene..pač raznobarvni so ..
najboljše je vzet samo 1 saber..ker čez čas tak dobiš drugega :(...
..ostalo pa se ne spomnim več ker je že dolgo od takrat ko sem jo prešpilall...če rabiš save...mejliraj

Misliš Star Wars Jedi Knight Jedi Academy ali Star Wars Jedi Knight II Jedi Academy? sicer pa je tudi Star Wars Jedi Knight Jedi Outcast zunaj...za vse privržence star wars serije...

JayKay

ps: al se meni tdi ali pa so novi demo ven vrgli ..ker nekaterih slikic nisem prepoznal, nekaterih stopenj pa se spomnim...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Xplicit ::

spil nej bi izsel okt./nov. 2003 tko nekak, tko da ni 'tolk' star
je pa dost ql za spilat, pol k enkrat not pades

ceprav sm ugotovu da je najbolj spilat z dvemam mecema, k lahko tud dva sovraznika naenkrat usekas

govorim pa o tem spilu Star Wars Jedi Knight Jedi Academy

Xplicit ::

aja kako je pa z ostalimi spili iz star wars serije? k zdle gledam mal na netu screenshote pa tale Star Wars: Knights Of The Old Republic dost hudo zgleda, pa ocitno je tud dost novejsa

za tole Star Wars: Galaxies pa nism kej prevec najdu informacij. kaj nej bi bil ta online spil?

Mavrik ::

Knights Of The Old Republic je najboljši Star Wars špil in pika. Samo je pa catch da je to FRP in ne akcijska igra. Je pa zato tudi eden najboljših FRPjev (skup so jo spacali pri BioWaru, tistih ki so krivi tudi za Baldur's Gate sago).

Aja... Glaxies je pa MMORPG igra (kot recimo Everquest, Asheron's Call...) in se za njo plačuje mesečna naročnina. Sam pa po mnenjih ljudi ni bogve kaj.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Xplicit ::

ok, mam en problem:

sm si od kolega izposodu spil Star Wars Jedi Knight Jedi Academy in pri instalaciji, ko pride cela zadeva do 100% , javi da naj vstavim 'disc 0 containing data4.cab' - fora je pa v tem da tega fajla sploh ni na cd-ju 8-O
ok, klicem kolega kaj je fora, on nima pojma, njemu normalno dela
ok probam skopirat un data3.cab fajl na disk in ga preimenovat v data4.cab, ga v installerju lociram, dam ok in kaj javi - rabi fajl data5.cab in tako naprej data6, data7, ... v nedogled!?!

kje je fora?

Xplicit ::

res noben ne ve kaj bi lahko blo narobe?

PARTyZAN ::

JK2 - Jedi Outcast
JK3 - Jedi Academy

Prečekirite Force-temple. Zadeva je taka: Dva saberja mata več obrambe in manj škode (Jih ne moreš met v TI red stylu) Single je najbolj priljubljen .. jest uporabljam single .. aja pa na Light side sm:D Če kdo igra mp kr nej pride na ircnet kanal #jpcfs :)) bivši JK2 klanovci smo gor

Xplicit ::

mi je uspel

po nekem cudu je pol e v enem 73-em poizkusu uspelo
mogoce je pomegal to da sm reseteru kompjutr :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars 2021-??? (nova trilogija)

Oddelek: Sedem umetnosti
426920 (613) opeter
»

Nekdo ki se spozna na Starwars igre naj pomaga?

Oddelek: Igre
163081 (2529) Snegec
»

Star Wars igre

Oddelek: Igre
142009 (1799) PARTyZAN
»

Najljubša Igra (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
938405 (5789) Tilk
»

Katere dobre STAR WARS igre za PC poznate

Oddelek: Igre
223051 (2731) Crazy Frog

Več podobnih tem