» »

Pomoc Evropske Skupnosti - cokoladno mleko?!?

Pomoc Evropske Skupnosti - cokoladno mleko?!?

Liker ::

Danes mi je pod roke prislo nekaj zelo zanimivega.

Drustvo upokojencev je za darilo nekim mojim znancem pripravilo polno kosaro "dobrot".
Med drugim je bilo notri tudi v Ljubljanksih mlekarnah proizvedevno cokoladno mleko, ki ima zanimiv pripis.
ARSKTRP - Pomoc ES NI ZA PRODAJO (glej sliko).


Da je ARSKTRP Agencija Republike Slovenije za kmetijske trge in razvoj podezelja sem ze dognal. Samo kaksna je pa povezava te zadeve s cokoladnim mlekom ki je darilo za upokojence, mi pa se ni uspelo dognati.
Poleg tega mi ni jasno, ali je to misljeno kot pomoc kmetom (glede na ustanovo), ali pomoc 'revnim' ljudem, ceprav so moji znanci vse prej kot revni (ravno nasprotno).

Predvsem me zanima ce ima kdo kaksne bolj konkretne informacije glede tega.

LP,
B'
  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

gorjanc ::

kakšno leto nazaj sem razvažal alpsko mleko s prav takim napisom, bilo je namenjeno Karitasu. Tako da je možno da so se znanci dokopali do čokoladnega mleka namenjenaga raznim dobrodelnim organizacijam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorjanc ()

Alexius Heristalski ::

Samo nekaj mi ne gre v račun.

Drustvo upokojencev je za darilo nekim mojim znancem pripravilo polno kosaro "dobrot".

s cokoladnim mlekom ki je darilo za upokojence


Kdo je komu dal darilo? Upokojenci znancem ali obratno - znanci upokojencem?

Liker ::

Dejansko sem cudno spisal...

Drustvo upokojencev je darilo podarilo mojim znancem, ki so hkrati tudi upokojenci. (Upam da je sedaj bolj jasno :))

LP,
B'

ales85 ::

Jaz sem pa ravno včeraj pil to čokoladno mleko. Dobra stvar.

fosil ::

Včasih prodajajo v "industrijski" trgovini od ljubljanskih mlekarn tudi kakšne izdelke z "napako", kar običajno pomeni kakšno čudno embalažo. Ali bi lahko prodajal tudi tole, glede na to da gor piše da se ne sme prodajat je pa vprašanje.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater mlek kupujete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20425804 (12406) ales85

kvarjenje alpskega mleka ?

Oddelek: Loža
112271 (1863) Glugy
»

Proteinska hrana

Oddelek: Loža
3814088 (13342) kukanja
»

Nafta v pomurju

Oddelek: Znanost in tehnologija
293080 (1946) Pyr0Beast
»

vroča čokolada

Oddelek: Loža
364230 (3046) Pyr0Beast

Več podobnih tem