» »

tiskalnik

tiskalnik

emsi ::

zanima me če kdo ve kateri tiskalniki imajo čimmanjšo porabo kartuš ? Je to odvisno od posameznega modela ali je katera firma kaj posebaj znana po "varcnih" tiskalnikih ?

lp
=

dzinks63 ::

Leks ::

Ali tole

INKJET 1000

Lp

dzinks63 ::

:)) Dobijo se tudi CIS sistemi z še večjimi rezervaji za črnila; za druge modele.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

emsi ::

hvala za odgovore, potreboval bi multifunkcijsko napravo ne samo tiskalnik in nekako se odločam med
tema dvema napravama, malo pa sem gledal tudi canon pixma mx310, je kje kakšne bistvena razlika, ki bi opravičila višjo ceno, katerega od teh treh ?
=

undertacker ::

Kopujem multifunkcijski tiskalnik za vsakdanjo uporabo, nekje do 140€. Katerega priporočate?
Hvala

sekvap ::

Odkril si 15 let staro temo.

Vzemi canona tr4650 recimo in kupi ink v flaškah in samo dofilavaš ročno v kartušo. Opozarja te da je kartuša prazna, če neha kopirat samo resetiraš v nastavitvah in printa naprej.

Če ti ni do tega in če printaš kaj več pa vzemi tovarniško vgrajem ccis

Izogibaj se nategunskih hpjev, epsonov in ostalega sranja, ki noče kopirat če je "prazen"

Han ::

Canon TS6350, kompatibilne XXL kartuše kupiš na Amazon.it, kjer so občasno -40%.

https://www.amazon.it/dp/B09HK65N48

undertacker ::

Vem da je tema že stara skoraj 15 let ?. Tiskalnik bi kupil preko Amazon oz Amazon.at, meni je pomembno da je tiskalnik multifunkcijski in da ima wifi povezavo. Jaz se bolj nagibam za Canon ali Epson oz kaj je razlika med navadnih kartušami oz. Ink kartuše da jih dolivam?

Melanholija ::

Obstaja novejša tema o tiskalnikih, kjer se redno debatira o tiskalnikih. Tam bi našel tudi kakšen odgovor. Ti si odkril eno najstarejših tem.

Zgodovina sprememb…

undertacker ::

Kje točno je pa ta tema, sem jo iskal pa nobene novejše nisem našel


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037533 (21247) gazer
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8829980 (23678) Bye
»

Kateri tiskalnik za tiskanje CD/DVD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7211569 (8492) s1m0n
»

Multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
82138 (1960) Klemzz
»

Kateri tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
61294 (1089) nimitz

Več podobnih tem