» »

Tv kartica do 80 eur

Tv kartica do 80 eur

luxman ::

Kot ze naslov pove me zanima katero tv kartico priporocate do 80 eur,jo pa potrebujem samo za zajem tv programa,za gledanje ne ker imam itak lcd tv namesto monitorja,hvala!

Maj ::

Meni se zdi tale zelo v redu: http://www.ceneje.si/gigabyte-usb-tv-kartica-gt-u8000-rh

Pri njej je problem samo ta, da ne vem, če bo uporabna tudi za našo prihajajočo digitalno tv MPEG4?

LP

eVro ::

Najboljša analogna TV kartica je WinFast PVR2000. Ena izmed največjih prednosti je hardwerski mpeg2 enkoder (da ti ne obremenjuje računalnika med snemanjem oz. ga minimalno) Sam jo prodajam za 55 €, ker jo skoraj ne uporabljam več. Je pa seveda 100% ohranjena in brezhibna! Če te zanima, mi pošlji ZS ali napiši tukaj.

Maj ::

Analogna TV je preteklost.

Kartica brez podpore za DVB-T(MPEG4) je praktično stran vržen denar.
Gigabyte kartica ki podpira analogno in digitalno tv stane 50€ tako, da dvomim, če ti bo dal kdo samo za analogno 55€.

Lp

eVro ::

Analogni signal gre stran v 3 letih, analogna kabelska še kar nekaj časa ne, prav tako analogni nosilci, ki jih ljudje vedno več digitalizirajo, da ne omenjam da so z direkt sprejemom npr. IPTV problemi in da se na tak način ohranijo vse funkcije STBja.

Verjemi, splača se za tako dobro TV kartico, razne USB, external in od-firm-ki-niso-za-video so slabe. In verjemi da vem o čem govorim.

Alexius Heristalski ::

Če bi Winfast PVR2000 ali ATI Theater 550Pro imeli tudi podporo DVB-T, bi bili idealni kartici.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater USB TV tuner za PC

Oddelek: Kaj kupiti
122683 (2135) Picero
»

TV tuner - sočasno gledanje enega in snemanje drugega kanala

Oddelek: Kaj kupiti
74522 (3443) sokel
»

Nakup TV kartice

Oddelek: Kaj kupiti
73806 (3478) Deflector
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509838 (7647) edublin
»

Zunanji TV tuner za prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
6946 (946) SynTax64

Več podobnih tem