Forum » Navijanje » odklep celerona?!?!
odklep celerona?!?!
sti-verVII ::
Najbrž je butasto, saj ze pticki zvrgolijo vendar vseeno!!!
Ali se da odklent tudi celerone (mnozillnik mislim)!!
Ali se da odklent tudi celerone (mnozillnik mislim)!!
MikroB ::
Pa zihr ne gre? Tud jaz mam podoben problem pa sem slisal, da se gre. Folk! Pomagajte z odgovori!:\\
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Vijaka ne gre "odšraufat"Oddelek: Loža | 16846 (15466) | assez |
| » | Podrobnosti o aretaciji članov Anonymousa in LulzSecaOddelek: Novice / Varnost | 16151 (14142) | Mehmed |
| » | Adobe Flash playerOddelek: Programska oprema | 5325 (4957) | bisernik |
| ⊘ | explorerOddelek: Pomoč in nasveti | 1354 (1276) | OmegaBlue |
| » | Celeron2 700MhzOddelek: Navijanje | 2030 (1667) | TribesMan |