» »

A kdo ve kako naj...?

A kdo ve kako naj...?

pircp ::

Rad bi dodal na stran, ki sem jo naredil pot z linki glede na kateri podstrani si. Glede na čudno razlago pojdite pogledat stran in boste videli
> domov > skripte > kri.
V glavnem te zadeve sm naredu na roko tko da je dost kmečko narejeno, tko da me zanima če obstaja kakšna skripta, ki da isti rezultat?
A poznate kakšen FREE site map program ?
Hvala za pomoč...

matic ::

ce te prav razumem - ker si res cudno napisal:
Nic ne bo! Kar na roke pisi! Scasom bos videl da je to se najenostavnejse (koliortoliko) ponavljajoce se delo!
Zadevo bi lahko edino nekako resil z kakim PHPjem ali kaj podbno - se pravi da bi php gledal kje je obiskovalec. Za html strani pa bos moral, kot sem ze rekel, pisat kar lastorocno! ;)

Loki ::

se mi zdi, da ima ene take zmoznosti apache streznik (prek SSI)...
bom malo pogledal in sporocil.
I left my wallet in El Segundo

pircp ::

No sej, če boš kej pametnega ugotovu mi prosim sporoč... Stran je na Apachu in imam SSI podporo tko da bi mi prou pršlo...
Pa še to glede site map-a... Sej sm gledou v dreamweav-ju maš opcijo save site map samo ti naredi sliko... jest bi pa rad da so linki... no sej zgleda bom mogu narest tut to na roko...
Sej kork vem če bom naredu linke in potem spreminjou direktorije ti DW sam popravi linke a ne ?

LP

Tomi ::

Tole je eden od naslovov teme, ki mi gredo na živce (pa ne samo meni). Dajte se držati pravila, da naj naslov oriše vsebino teme, ok?
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Web crawler

Oddelek: Programiranje
71374 (507) b3D_950
»

spider.najdi.si indexiranje

Oddelek: Izdelava spletišč
61029 (894) popster
»

Blippyju ušle številke kreditnih kartic

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
63483 (2899) CyberPunk
»

sitemap

Oddelek: Izdelava spletišč
101044 (945) rokpok
»

ocente mi stran!

Oddelek: Izdelava spletišč
431999 (1201) zenith1

Več podobnih tem