» »

spider.najdi.si indexiranje

spider.najdi.si indexiranje

BRBR ::

temu sem dal indexiranje na zahtevo sledečo stran:
link
Kul, zdaj če greš na najdi si in vpišeš "Leucoma salicis"
bližmjica do poizvedbe
,sem na vrhu. Rad ba bi imel tam podpisan vsaj še en 'podzadetek' s povezave , z rumenega gumba
'Leucoma salicis...Thesaurus'. Zgleda, da ignorira vse linke na strani ali kaj ?

Imel sem navaden link, zdaj sem mu dal še rel= "follow, index", in čakam kaj bo.

Če kdo ve kako naj naredim da bo spider.najdi.si prebral stvar tako kot hočem ?

EDIT: rel= "follow, index" , ni pomagalo nič.
Never underestimate the power of idiots in large groups.
  • spremenil: BRBR ()

popster ::

Hm bot indexira strani za katere meni da so zanimive za kaj se odloči na podlagi različnih kriterijev.
Zgleda da se je indexirala samo ena stran. Ena varjanta je da narediš site map, druga pa da enostavno izboljšaš stran (na moji firefoxici se ne prikazuje ravno uredu)

BRBR ::

Kaj pa ni ok ?

Pri meni je vse tiptop.

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.2.8) Gecko/20100722 Firefox/3.6.8 ( .NET CLR 3.5.30729)

xeon ::

Ne zanašaj se na najdi-si... to je vse tako šalabajzersko narejeno, da glava peče... oni delajo itak vse tak, kak njim paše, tko da nobena zadeva ne bo bla userfrendly!

popster ::

fonti nekaj zezajo na črno beli temi, je pa res da nima veze z najdi si ker tudi tem "šalabajzerjem" ne delajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

BRBR ::

Mmm, zanimivo. S tem se še nisem ubadal. Kje dobim to temo , a je to kar "built in" in če, kje to najdem ?

popster ::

to he tema za Xfce,style:B5,Mycro

u bistu inverted colors, enih 4% vseh spletnih strani ima problem s tem, tko da ni tako critical.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ogled/preizkus n95

Oddelek: Mobilne tehnologije
8623 (623) Good Guy
»

Kako do funtech

Oddelek: Loža
91480 (1480) perci
»

Zakaj me Google ignorira ?

Oddelek: Izdelava spletišč
52170 (1957) redkoenig
»

Email tracker?!?

Oddelek: Programska oprema
162533 (2284) Jeronimo
»

Dobiček spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
453324 (2545) fahrenGONE

Več podobnih tem