» »

X virus

X virus

Simko ::

Bruder, pameten kot je, staknil en virus. Sploh ne ve točno katerega. Misli pa, da je ena LOVE zadeva. Okužil mu je skoraj vse MP3 je, prav tako tudi ostale datoteke.

Norton ga je našel, vendar fajlov ni mogel popraviti,najprej jih je dal v karanteno, nato pa od tam izbrisal. Če zdaj zažene scan, virusa več ne najde. Vendar je pa en drug problem. Npr.: MP3je ki jih je zbrisal, se več ne vidi, ampak diska nima pa zato nič več prostega ... Torej kot, da bi falji bili še vedno tam, le da jih ni več.

Kaj naj nardi? Formatira?

P.S.:Saj bi on pvrašal, vendar ne more na net, ker sem ga izklopil z moga compa >:D

Gandalfar ::

mogoce scandisk pognat.

Sicer pa si sure da si iz karantene zbrisal ne samo prestavil na kaksen drug dir znotraj karantene?

Simko ::

Jah, brat je rekel, da jih je ziher zbrisal ja...sem šel pogledati, pa jih res ni nikjer videti.

Scandisk sem že pognal. Sicer ne na vseh drajvih, ker ne vem kje je scandisk v XPjih (če sploh je-sem pa pognal tam chkdsk).

badge ::

probaj na www.antivirus.com
tam imas free scan in navodila za odstranitev. meni je ze reslo situacijo

sofoiks ::

V raziskovalcu v orodja izberi pokaži vse datoteke in boš mel :)

Simko ::

Nic ne bom imel, ker datotek ni.

NA antivirus.com sem malo pogledal, samo je problem, ker tupi bruder ne ve tocno, kaj je psloh mel.... grrrrrr...

sofoiks ::

Men je pomagal sorry

Simko ::

Hehe, saj ok...kajs e te opravičuješ? :)

Ma finta je ful...zdajs em šel amlo LOG fajle gledat na njegov commp in videl, da je mel VBS.LoveLetter.A(2) virus (na antivirus.com ne najdem te različice). Vsaj tako pravi NORTON. No fajle je res dal v karanteno, pol pa je rekel (brat), da je dal DELETE ITEM...in fajlov res ni več v karanteni (v logu ne piše, da bi jih delete-al). Prav tako fajlov ni videti v explorerju, tudi če dam show all files. Videti je pa fajle v command promptu, če dam dir/a. Torej so fajli še vedno gor.. gre jih tudi odpirat. Ampak zdaj res ne vem, kaj naj nardim...ker v winsu fajlov ne morem uporabljati...a mislite,da je virus še vedno gor in je pretental nortona? Formatiranje?

|GrEgOr| ::

probaj jih zbrisat v dos-u oz command promb-tu

Simko ::

Joj, pa ti veš kolko datotek je to, pa razmetane so po disku...ni šans....še kakšna ideja?

SLO-Security ::

Probaj panda online iskanje. Program oz. link najdeš na moji strani pod pripomočki >:D .
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prižgal PC in manjka večino ikon! Kaj se je zgodilo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
15918 (685) Excavator
»

Checker.exe ?

Oddelek: Operacijski sistemi
301619 (1104) Fukomuko
»

Težave z internetnimi brskalniki

Oddelek: Omrežja in internet
132048 (1735) StratOS
»

100%Cpe + ostalo

Oddelek: Pomoč in nasveti
111995 (1665) postar_si
»

VIRUSi-kako se jih lotiti?

Oddelek: Programska oprema
5911 (837) dexter

Več podobnih tem