» »

vgašanje računalnika

vgašanje računalnika

Witboy ::

Pozdravljeni!

Sestavil sem si računakni, kotže neštetokratin praviloma bi moral delovati normalno. Je pa ostalo žal sam praviloma.
Deluje čisto normalno le da se cca 3x na dan random čisto sklopi. Najprej sem mislil, da je napaka pri procesorju, vendar se ne pregreva... je cca 36°C. Stestiral sem rame... tudi nič ne najde! Sedaj sem pa brez idej, ker tudi logi na računalniku so čisto clean in ni nobene napake nikjer. Ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko bilo krivo?!?

Thanks

wit

Urc ::

Napajalnik ? :\

Witboy ::

hm... ja tudi to sm pomislu.. .sma je 480w pa po moje bi moral zdrzat 2 diska dvd pekac 8800GT pa x2 4800+ al se motim?

Urc ::

Odvisno od firme in predvsem dejanske moči, stabilnost linij itd.:\

Zimavc ::

Men se je prbližn ist dogajal.Men je napajalnik šov in sm enga starga prklopu. Probi prklopt drug napajalnik(matična,ram...) de se prepričeš kwa lenar in ne dela. Probi z manjšo obremenitvijo napajalnika se prav prklop kar je najbolj mus, če maš kake neonke sklop, pa hard disk če maš dva. Drgač pa sam informativno praš na servis, kwa mislejo de bi lohk šlo falit.

Tko jest mislem, lahko se tud motm

lp

Witboy ::

po celodnevnem ugotavljanju in odkrivanju tople vode sem ugotovil, da ni kriv napajalnik :) Je bil pa kriv hladilnik na northbridgeu, k se je odlosal :) Zdej sm ga zamenjal z novim in stvar deluje brez problema :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rdeči kvadratki, blue screen.

Oddelek: Pomoč in nasveti
231223 (965) dottor
»

ugašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
231704 (1296) nonenone
»

CMOS checksum error

Oddelek: Strojna oprema
121447 (1260) Glicerin
»

7800GT se ne navija

Oddelek: Navijanje
352155 (1004) macgajver
»

Hud problem !!! Nujno !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
391509 (1077) roscha

Več podobnih tem