» »

MX Revolution - zatikanje koleščka

MX Revolution - zatikanje koleščka

djordjevic ::

Zdravo!

Odprl sem to temo, ker me zanima, ali ima še kdo podobne težave. Miš iz naslova sem kupil konec septembra in sem z njo načeloma zelo zadovoljen. Danes pa sem nenadoma opazil, da se kolešček ne vrti več tako rad v neskončnost kot poprej. Pravzaprav se vrti ravno toliko kot na vsaki prejšnji miši. In sem se malo lotil raziskovanja ter ugotovil, da ima folk s to mišjo kup težav. Jebe jih odzivnost, potem baterija, ki se noče polnit (kar je zlasti problematično, ker je baterija integrirana), potem random dvokliki in seveda, širjenje gumijaste obloge na koleščku, ki posledično zavira free-spinning. Zanimivo je, da se kolešček kar lepo vrti, če miš obrneš na glavo in to poskusiš kar v zraku. Zdaj, glede na to, da ima miš 3 leta garancije in da ni bila lih poceni, se zastavlja vprašanje, ali naj jo sploh reklamiram, če lahko dobim v roke še večji šrot. Morda bi veljalo zadevo spremljat in počakat, da ali Logitech naredi odpoklic ali pa dejansko izda novejšo serijo, ki zgoraj omenjenih težav ne bi imela. Za lep čas paradnega konja med mišmi tega proizvajalca se take stvari najbrž ne bi smele dogajati. Kaj pravite? Mimogrede, miš sem kupil pri solo-tu, ki po zapisih nekaterih ljudi s foruma ne slovijo kot najbolj kompetentni ljudje za uveljavitev raznoraznih garancij ...

kajzer ::

Jaz jo imam že od vsega začetka ko je prišla v naše trgovine in dela super. Programska oprema je tut zelo OK, dost nastavitev tako da... Sem res zadovoln z njo je pa problem ko se usedem za kak drug komp in primem kako drugo poceni miško u roke:P

Fizikalko ::

Men se je tud kolešček "ustavil", pa sem ga potem mal drajsal in na silo orenk vrtel, pa se je ulaufal nazaj. Ostalo bp.

nanoleet ::

Gumica se raztegne. Meni se je tudi, sem pa v zadnjem času opazil izboljšanje :D.
Imel sem samo še problem, ker mi je štekala miška - zdej imam usb reciever pol metra stran in se ne zatakne da si bog ;).

djordjevic ::

Men se je tud kolešček "ustavil", pa sem ga potem mal drajsal in na silo orenk vrtel, pa se je ulaufal nazaj.


Hehe, pol pa zgleda, da bo mel wheel vsak dan malo fitnesa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817451 (15761) Antares88
»

Test Logitech MX Revolution

Oddelek: Novice / Ostale najave
455796 (3187) djordjevic
»

Katero miško?

Oddelek: Kaj kupiti
201705 (1255) sword
»

Logitech G7

Oddelek: Strojna oprema
121352 (1109) eales
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482084 (1787) AndrejX

Več podobnih tem