» »

Win xp Zalega hroščev!!!

Win xp Zalega hroščev!!!

Tito ::

5. inštalacija in ta končno dela!

4 krat sem inštaliral win xp in to na drugo particijo (D), kašlal je in bil je zelo bolehen. Nekateri programi se niso hoteli zaganjat ali pa sploh inštalirat. Vsake toliko časa je explorer ogabno zabluzu in mi ukradu vsa sistemska sredstva. In nasploh je vse delovalo po polžje! Hrošči hrošči in šenkrat hrošči. Vmes sem parkrat posnel win 2k, v katerih je vse delovalo perfektno! A se nisem udal in naposled sem odkril kje tiči zajkla! Nujno mora biti na C: drgač ni zadovoljen!

Sicer ne vem če to dela vsem, a prepričan sem, da je moja windows izkušnja zelo neizkušena!! No glaven da zdej dela, zmaga je moja! Iztrebil sem slehernega hrošča xp-jov, njet!!! To se ne bo zgodilo, saj se žužki še kar množijo in muterajo in klonerajo!
  • spremenil: Tito ()

ToniT ::

Ne vem v čem je štos. Na dveh računalnikih imam win XP od avgusta 2001 na d: in dela vse brez problemov - do sedaj 1 blue screen.

l33t ::

Jezst pa nimam nobeni blemov z mojimi XP-ji! Niti en Blue Screen se nisem mel! Kar pa se tice programske opreme pa mas na Net-u popravke!>:D >:D >:D

jRk0 ::

Meni se xpji niso hotli niti instalirat, dokelr nisem zamenjal graficne. (samo za cas instalacije) potem mi graficna spet ni normalno delala v winsih, pa potem so zaceli kar crkovat, zvocna je celi cas jebala... to so ti xpji:)
You fuck up once, you loose two teeth.

CaqKa ::

ej folk cisto enostavno: ce vam xpji ne disijo jih ne rabite uporabljat... ce pa vam ne disijo pa se ne pomeni da so bad... drugače ne znam razlagat mojih 22 dni uptajma na tem sistemu
doah.. vsi tisti ki pravte da winxp sux se spravte nekam!
v 3 P.M. (piskre mermelade)

Tito ::

Tkole, nobenga nisem napadu (mogoče samo bogatega očalarja z veliko cvenka). Zato ne želim da me napada kdo drug!! Želel sem samo seznanit publiko, da sem po dolgotrajnem boju z očalarjevo izkušnjo, vendarle zmagal in mi izkušnja zdej deluje! Sam mislim, da je izkušnja najlepši, najstabilnejši in najučinkovit sistem, kar jih je dal očalar iz svojih skopušnih rok! Vendar mislim da je naša izkušnja še zelo neizkušena in da po njej gomazijo neprijetni žužki, ki pa jih ni malo!!

Prosim CaqKa: "če vam xpji ne disijo jih ne rabite uporabljat". A se ti smuka?
Po 60ih čukih boš ti nehal uporablat sistem! :(

Če imaš piratske kopije raj zapri gobc in ne pametuj!!! :D

Ni vse tako rožnato, kot se zdi!!! :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

CaqKa ::

tvoj problem....
jaz imam leglane ker je moj fax v msdnaa in si jih lahko zastonj priskrbim v knjiznici :)

dr.J ::

Kaj pa pravite na tele uptime (ravnokkar preverjeno):

[user@localhost ]$ uptime
10:56pm up 296 days, 7:07, 2 users
ali pa na tole:
[user@localhost ]$ uptime
10:58pm up 318 days, 15:48, 1 user

OS: Linux :D, 100% CPU obremenjenost skoraj ves čas. Aja, oba mlinčka sta dvoprocesorska P3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.J ()

Tito ::

A pol lahko vsi iz faxa uporabljate isto licenco??>:D

Če je to moj problem, zakaj se pol sploh uglašaš in odgovarjaš na mojo "uprašanje", ki pa je bolj informacija!!

Tito ::

Linux je pa itak zakon!!

andrej ::

hm, res cudno. do zdaj sem ze nestetokrat instaliral XP na razlicne racunalnike pa se nikdar nisem mel taksnih problemov. kaksen hardver mas kaj? Mogoce kaksnega Athlona in VIA chipset? pa overclockas kaj?

Tito ::

jp VIA chipset in athlo!

sam usen ga neb sel srat!

matična: abit kt7 raid
nenavit pocesor athlon 900@50°
radeon vivo 64

in ostalo :)

Tito ::

Najbol čudno pa je da mizdej dela že5 dni, presenetlivo dobro, niti enkrat rsetiran ali ugasnen!

Yohan del Sud ::

MS, kot MS pač. Tudi meni ga je uspelo parkrat sesut, enkrat je bilo treba zadevo celo reinštalirat. Hja. Ta zadn 4 in 1, je treba inštalirat in kake zanesljive detonatorje, pa bo delalo kolikor tolikor v redu.

Paramedic ::

Tito: js tut mam KT7 raid, pa durona, pa gf1, pa v xp-jih dela čist ok, BS komaj kdaj, inštalacija tud brez kompliciranja.
End transmission.

brin ::

Mene pa zanima, če ima kdo na xp težave v igrah.

CaqKa ::

ne
razen z starmonkeyom ki mi pa res vsakic hangne masino.. kar je pa tudi edino kdaj mi hagne masino.. je pa to zaradi voodoo 3 driverov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

brin ::

Mislil sem nato, da mi vsakič ko zaženem igro osveževanje na monitorju vrže na 60 Hz.
Pri vseh igrah.
lep pozdrav

Sumo ::

brin: resitev tvojih problemov je programcek Nvidia Refresh Fix...

brin ::

Hvala lepa
Bom poskusil

lep pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

uptime

Oddelek: Loža
232821 (2432) 64202
»

Največji (najdaljši) Uptime

Oddelek: Loža
282125 (1548) fRiK0
»

Ali se splaca tale PC za server?

Oddelek: Kaj kupiti
241200 (838) Gh0st
»

VIA 4in1 in Win2k/WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
191496 (1094) destiny
»

Probelmi z Via 4 in 1

Oddelek: Pomoč in nasveti
111296 (1150) Matek

Več podobnih tem