» »

LCD inverter

LCD inverter

_nasta_ ::

Lep pozdrav!

Imam problem z inverterjem in kablom (vsaj mislim da imam) na prenosnem računalniku. Dobila sem prenosni računalnik Everex model LM7WV, ki je bil nerabljen zaradi napake- zaslon dela vendar ni osvetljen. In ker nama z očetom to ni dalo miru, sva odprla zaslon in opazima da kabel ni priterjen v inverter ampak samo položen zraven in prelepljen z selotejpom. Sedaj pa me zanima ali kdo ve kako more biti to vezano. Če mi slučajno kakšen košček kabla manjka ali je mogoče napačen inverter not....

Še podatki:
Everex model LM7WV
LCD model: B 154PW01 V.1
Kabl: 22-11972-41
Inverter: PWA-8170 411503400303

Slike:





Za kakršnokoli pomoč se vam že v naprej zahvaljujem,

Nasta

#000000 ::

Sej če malo bolj pogledaš, ta konektor ne gre drugače notri kot pravilno, vsaj v večini primerov je tko. Še enkrat si od blizu poglej oba kosa, prklop in probi. LP

edit: pa merki baje te lahko tole strese k 100 hudiču

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

_nasta_ ::

Sem probala priključit pa ne gresta skupaj. Kabel ima 10 pinski konektor, inverter pa ima 11 pinov.

#000000 ::

Pol pa zgleda en del ni original.

_nasta_ ::

Fora je v tem da je blo to tovarniško skup zašraufano (vsaj videt je bilo tako). Od žarnice do inverterja je že en vmesni kabelček- je to pri večih lcd-jih?

Liker ::

Vsekakor sumljivo.
Pomojem je kak servis kanibaliziral tale prenosnik se preden je stvar prisla na polico, ali pa je pac kitajska proizvodnja.

Drugace pa je tu stran lcdinverter.co.uk, kjer najdes pomojem cisto vse mozne inverterje.
Ena opcija je vsekakor da na kontakti e-mail posljes svoje slike (pa potrudi se da bodo bolj ostre), in prosi za nasvet.
Cena verjetno tudi ne bo ravno visoka.

LP,
B'

_nasta_ ::

Sem šla še malo bolj temeljito pregledat kaj se da najt o teh delih in če so kompatibilni. In kaj ugotovim? Da zaslon in kabel nekako pašeta skupaj, čeprav nisem našla nobenega podatka za moj model, inverter pa je čisto mimo. Je za zaslon 14˝ jaz pa imam 15,4˝ :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik lcd problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81000 (783) moat
»

Popravilo LCD zaslona (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7214790 (11631) Telbanc
»

prenosnik ima kvadrate po ekranu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141633 (1216) Bojan xxxx
»

Razstavljeno: Nadomestne tipke za LCD monitor

Oddelek: Pomoč in nasveti
243685 (3272) SkyEye90
»

Lastniki poceni LCDjev- pozor na slabe kondije ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
9710856 (5467) Pyr0Beast

Več podobnih tem