» »

House M.D.

House M.D.

««
6 / 6
»
»»

Jst ::

Nikec3 je izjavil:

SPOILER!




Ogaben konec. Obupno in še enkrat obupno. House je bil celo serijo zatežen, ter depresiven, končajo pa z happy Housom. Na kozlanje mi gre. Kako dolgo bom moral čakati, da bo nekdo dejansko imel jajca, ter ubil glavnega junaka na koncu serije?



Se strinjam 100%. Sem mislil prejšnji teden, da ko so Housu povedali, da gre za 6 mesecev v zapor, ob tem, da bo Wilson ob tem umiral, pripravili teren za big finish. Overdose House&Wilson. Ali pač nekako drugače z smrtjo Housa. Recimo da Wilson začne bluziti o evtanaziji, ker noče umreti boleče in sam brez najboljšega prijatelja, se House strinja, da ga bo evtaniziral, preden gre v zapor, potem pa ko priklopi Wilsona na infuzijo, priklopi še sebe. FadeOut.

V glavnem, bil je OGABEN KONEC.


---

The Swan Song je pa o celotni ekipi in je zanimivo gledati Housa z "naravnim" britanskim naglasom. Škoda, da niso povedali tega: Ko je House poslal svoj video za prijavo na avdicijo, ki ga je posnel v kopalnici v nekem hotelu, v katerem je takrat bil, so šefi, ko so pogledali, rekli nekaj v tem smislu "končno eden igralec, ki govori Ameriško brez naglasa," brez da bi vedeli, da je v bistvu Britanec. True Story.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Brane2 ::

To je znano že dolgo časa. Praktično od začetka serije. Tudi tisti posnetek je zunaj od takrat.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Lion29 ::

jaz sem razocaran s celotno sezono... prav moral sem se silit, da sem gledal... izgubil je ves svoj car....

manjkala je cuddy

sam konec niti ni bil tako slab... pac v stilu celotne sezone.... nekaj povprecnega...

sem pa res full navijal, da ga ne ubijejo, ker sele to bi bil beden konec...

v glavnem sem razocaran
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

And so it ends... 177 epizod, 8 let.

Brane2 ::

Zakaj Cuddy pa Stacy nista v končnem delu ?

Stacy kao je, ampak v tistih prizorih v goreći baraki je imela dvojnico...

So se kej kregali ? Laurie mi daje občutek zadovoljnega teama...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Lion29 ::

ja kolko sem bral, so se neki spicli z uno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

5er--> ::

Jaz sem pa prav zadovoljen s koncem. Me spominja na en izpit, ko nam je profesor rekel... ni vse medicina, pejte se danes zabavat ven.

Brane2 ::

Lion29 je izjavil:

ja kolko sem bral, so se neki spicli z uno


Oni med seboj ali njihovi agenti ?

Kaj pa Stacy ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Lion29 ::

za njo nimam pojma... ma saj dvojnica je dobro opravila delo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Brane2 ::

Dvojnica je bistveno slabša IMHO.

Sploh pa ne štekam, zakaj sta obe zraven. V čem je štos ? Si je premislila na pol poti ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Lion29 ::

si ziher, da je dvojnica tam? malo gledma okoli pa tega ne zasledim... sem se enkrat pogledal izseke kjer je ona... zgleda ona sama, sam plastik fantastik version
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Brane2 ::

Na 21:32, takoj zatem, ko pade skozi tla, to je očitno dvojnica.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Lion29 ::

Brane2 je izjavil:

Na 21:32, takoj zatem, ko pade skozi tla, to je očitno dvojnica.


gledam, gledam, pa se mi ne zdi.... kot pravim... samo plastik fantastik korekcija
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Brane2 ::

No pol pa se žensko meso presenetljivo hitro kvari...
On the journey of life, I chose the psycho path.

matonson ::

V goreči hiši je taka kot se jo on spominja. Ko jo prikaže na koncu pa je taka kot je "danes". Ali pa je razlika v izgledu samo zaradi svetlobe:D

Igralka je sigurno ista:)

Sicer pa mi je bila za razliko od vas serija House zelo všeč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matonson ()

Lion29 ::

serija house... ocena 7,5
zadnja sezona ocena 6
konec 6-
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Okapi ::

And so it ends... 177 epizod, 8 let.
Me ne bi čisto nič presenetilo, če bodo čez čas naredili še en road movie, House & Wilson Easy Riders;)

Drugače pa zadnji del je bil po nepotrebnem filozofski in se je rahlo vlekel, sam konec je bil pa čisto spodoben, veliko serij se je končalo precej bolj brezveze. In sem prepričan, da nisem bil edini, ki je na koncu samo čakal, od kje bo prikorakal, ker če bi ga res nameravali ubiti, bi ga videli goreti.;)



O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Jst ::

Zadnjih nekaj sezon House-a so bile čisto povprečne. Bilo je nekaj svetlih izjem - epizod - ampak je šlo nasploh po mojem mnenju navzdol.

Tista limonada s Cuddy je bila brezveze; ko je bil v psihiatrični bolnici je bilo sicer kul, ampak niso izkoristili situacije, z zaporom podobno. Niso imeli nobenega načrta, kako končati serijo, to se na daleč vidi. Situacija z Dominiko bi pa mogoče bila celo dobra za končati z happy endingom.

Sicer pa all-in-all, sem užival v gledanju serije, za POTW* so imeli znane igralce z zanimivimi zapleti, "pranking" je bil tudi dober,... tako da bom kar malo pogrešal njegove "nauke" in "hard truths."

*POTW - Patient Of The Week.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dexter (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1337246754 (21975) driver_x
»

Game of Thrones: A Telltale Games Series

Oddelek: Igre
389724 (6866) oo7
»

Nadaljevanka Alcatraz (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9116283 (14133) Pithlit
»

House MD [spoilers inside]

Oddelek: Sedem umetnosti
142194 (1811) bluefish

Več podobnih tem