» »

težave z internetom, utorrentom, emule...

težave z internetom, utorrentom, emule...

Nadalina ::

Lepo pozdravljeni, imam malček problemov z računalnikom in kot nevedna ženska :\ se obračam na vas ...

Sistem je praktično nov, so se mi pa kmalu po prvem zagonu začele pojavljati naslednje težave - surfanje je občasno zelooo počasno, včasih je okej. Imamo shared wireless povezavo, ampak to pomojem ne bi smel bit problem, ker cimram dela normalno. Poleg tega mi, če restartam, vsaj nekaj časa dela okej. Trenutna hitrost povezave naj bi bila 54.0 Mbps.
Potem sta tu eMule in uTorrent - na začetku sta delala normalno hitro, kaksnih posebnih nastavitev (firewall npr.) medtem nisem spreminjala, a sta mi programa naenkrat začela parat živce z neodzivnostjo, zmrzovanjem ipd. ... Mula še nekako gre, čeprav ima nizke hitrosti (veliko bolj kot prej), se odziva počasno in med scrollanjem nonstop blokira... uTorrenta pa praktično sploh ne morem odpret (oz. ob redkih srečnih momentih, pa takoj zatem zmrzne), samo desno spodaj se mi pokaze ikonca, kot da program laufa.. hitrost downloadanja ne preseže 1kb/s ...
Cistila sem računalnik s Spyware Doctorjem, Ad-Awarom, od antivirusnih imam NOD32...
Procesor imam AMD Athlon 64x2 Dual Core, 1Gb rama in 320 Gb trdega diska ...

I'm desperate ... in če mi kdo ve karkoli pomagat, bom neskončno hvaležna... ;)

John Abruzzi ::

Format

dzinks63 ::

:)) Ja Nadalina, zgleda da se ti je res nekaj namutilo po računalniku. Probaj z kakim register clinerjem , samo moraš biti previdna, da ne zbrišeš kaj pomembnega, ker potem bo še res samo format pomagal in ponovna instalacija.

dukenukem ::

je treba za windowse skrbet kot za otroka, če hočeš da skoz delajo vredi :D

Nadalina ::

Format? 8-O Ampak uporabljam ga komaj dober teden ... Kaj sem pa lahko tolk zaj***** v tem času :(

John Abruzzi ::

1 tedn? Pol pa kr formatiri to je še na sveže. Pr men zmeram pomaga.

Nadalina ::

Ok ... Kolega mi sicer pravi, da se taksne stvari na AMD procesorjih precej dogajajo in da je kriv moj hardware ... :|
Aja, pa ko se prizge, se mi izpise sprocilo "Windows cannot find 'C:\WINDOWS\Config\lsass.exe'. ..." :\

detroit ::

hah mnogo jasno:)
drgač pa a maš wifi?
Skero

michel ::

zee ::

imate router?n
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

pacek ::

Mogoče pa ni problem v tvoji mašini.

Mogoče omejuje določene progarme (ala emule) upravljalec omrežja?

Nadalina ::

Router ja... Tudi WiFi ... Google sem prebrskavala .... U bistvu preden mi je javljalo to napako, mi je pa eno drugo, spremembe v delovanju pa niti ni bilo. Aja sicer pa ne vem kako je z upravljalcem omrežja. Ampak od cimer se nobena ne pritožuje.
Bom magar formatirala, samo upam da se ne bo ponovilo.. :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RS232 povezava

Oddelek: Omrežja in internet
51490 (1490) primzx
»

Kater RAM mi priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
392101 (1162) Zheegec
»

Linux "zamenjevalna" skripta

Oddelek: Operacijski sistemi
6863 (796) christooss

FreeBSD z ADSL kot domači router

Oddelek: Operacijski sistemi
72293 (2194) moj_nick
»

Windows 2006 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
535568 (5568) Hellios

Več podobnih tem